MUDr. Miroslava Hendrychová

Vysoké Mýto 1 adresa

Sam.ord. PL - stomatologa
Husova 191/IV, Vysoké Mýto

Umístění: Sam.ord. PL - stomatologa Jiný

K paní doktorce jsem chodila dříve, než jsem se přestěhovala. Nezažila jsem za ta léta jediný rentgen, preventivní prohlídky trvaly sotva pár minut. Sem tam spravila kaz - amalgámem, který se často po pár měsících začal drolit. Nyní jsem u jiné paní doktorky, která teď napravuje léta péče MUDr. Hendrychové. Nedostatečně odvrtané kazy pod výplněmi, rozsáhlé záněty, které se musely tvořit několik let a mohla bych pokračovat.

Umístění: Sam.ord. PL - stomatologa Jiný

Jelikož je momentálně nemožné sehnat zubaře, tak mě paní doktorka přijmula. Zkontrolovala mi zuby, vyhodnotila a pustila se do práce, a za 20 minut jsem odcházela. Dostala jsem rovnou nový termín pro náštěvu.
Velmi milý přístup, sestřička též příjemná.
Za mě jsem spokojená. A vzhledem k mým předešlým zkušenostem se zubaři, jsem se pak cítila klidnější.

Umístění: Sam.ord. PL - stomatologa Jiný

Byla jsem u ní na bolest brzy ráno po noční. V zubu kaz až do Tramtárie, ten opravila vcelku dobře, ale zapomněla mi říct, že omylem navrtala zub vedle... Po cca 2 letech mi blomba vypadla a vzala sebou i plombu vedle, o které jsem netušila.. přišla jsem tímto o dva zuby..

Umístění: Sam.ord. PL - stomatologa Emergency navsteva

Prijela jsem na prazdniny domu a rozbolel me zub. Protoze byl statni svatek, musela jsem navstivit jeji ordinaci, ktera zrovna mela sluzbu. Sestricka byla neprijemna uz od zacatku, nicmene pani doktorka pusobila velmi pratelsky. Po vyvrtani kazu mi nechala zub otevreny s tim, at si pozdeji zajdu na uzavreni zubu ke svemu zubari.
Kdyz jsem po vikendu prisla ke svemu zubari, zdesil se, jelikoz se pani doktorce podarilo stenu zubu provrtat malem skrz na skrz a kdyz se snazila dostat ke korenu zubu, nejspis se ji tam ustipnul kousek vrtacky. Pristi tyden me ceka 3 navsteva zubare, pri ktere se rozhodne, jestli je mozne mi nasadit na zbytek zubu korunku nebo jestli ho budou muset vytrhnout. Takze mozna uplne zbytecne, kvuli kazu a spatnemu prvnimu osetreni, prijdu o zub. A to nemluvim o tom, ze celkova cena osetreni zubu me ted prijde na skoro 50 000 vzhledem k tomu, ze ziju v zahranici a ceny tu jsou mnohem vyssi.

Ackoliv pani doktorka pusobi velmi prijemne, je mi to lito, ale jeji sluzby bych rozhodne nedoporucila.

Já i celá naše rodina si paní doktorku nemůžeme vynachválit. Ze svých předešlých zubařů jsem měla strach a téměř jsem k nim nechodila. K paní doktorce se chodit nebojím, je velmi hodná, ochotná, příjemná, vždy zub opíchne, aby to co nejméně bolelo. Nejlepší zubařka z těch, u který jsme kdy byli. :)

PANÍ DOKTORKA JE VELMI MILÁ A PŘÍJEMNÁ. VŽDY MI POMOHLA. JE TO ODBORNÍK NA SVÉM MÍSTĚ.

Paní Hendrychová je velice hodná, příjemná, šikovná a moc mi pomohla v době nepřítomnosti mé zubní lékařky. Mohu všem jen doporučit. Alena B.

nemám s touto doktorkou problémy

S každým je hned vyřízena, je arogantní,za nekvalitně odvedenou práci nechce nést zodpovědnost, nedodržuje své ordinační hodiny. Její sestřička se chová stejně.

Chodím k ní asi tři roky a nemůžu si stěžovat. Zatím mi totiž vcelku nic nedělala. Dvakrát mi trhala zub moudrosti a to bylo úplně v pohodě. Tak jen doufám, že nemám pusu plnou kazů, protože moje bývalá zubařka mi vrtala na každé kontrole.