Stomatologická ordinace
Táborská 15, Plzeň

Velmi dobry zubar. Ochotny, vstricny a hlavne sikovny - s jeho praci jsem nikdy nemel problem a plomby drzi jak origo zuby... :-)

Za svých 62let,je to nejlepší doktor kterého jsem poznal.Za tuto dobu jsem jich pár vystřídal.Za kvalitu práce a ochotu by dostal jedničku.

Ošetřuje můj chrup mnoho let, je velmi pečlivý a přes můj vysoký věk mám stále své zuby v dobrém stavu.

Je to nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla, chodím k němu přes 20 let a se mnou celá rodina. Ordinace perfektní, sestra,která je s ním už taky hodně let.S jeho prací jsem vždy spokojená.Neřekla bych,že už ho to nebaví.Mám pocit, že je to tzv. únava materiálu.

U pana doktora jsem dlouhodobě velmi spokojená, je velice šikovný a pečlivý. Taky organizačně funguje ordinace spolehlivě. Pana doktora i sestru musím moc pochválit.

Býval to dobrý zubař, ale přestalo ho to bavit. Byli jsme s ním spokojeni, ale raději jsme přešli jinam. Mně nová zubařka 14 dní po poslední návštěvě u něj našla 5 kazů. Jeden zub mi úplně zničil. Následné léčení trvalo skoro rok. Ale znovu opakuju býval to dobrý zubař, bohužel ho to přestalo bavit.

Míra je nejlepší zubař, co znám, který navíc jezdí na kole:-). Chodíme k němu celá rodina a bez problémů. Velice kvituji, že se u něho nečeká, přesně v dobu, na kterou jsem objednán vyjde sestra a buď jdu do ordinace (v drtivé většině) nebo mi slušně řekně, že musím chvilku počkat, nečekal jsem nikdy déle než 10 minut. Dokonce mi vysvětlí, že někteé postupy mých předešlých zubařů nebyly v daných případěch nejlepší řešení (např. bílé placené blomby do šestek a dále).

K panu doktorovi chodím již delší dobu a jsem naprosto spokojen.Dokáže vysvětlit stav chrupu a následně jej kvalitně ošetřit.Je pečlivý a v jeho práci je vidět jistota a to mne imponuje.

K panu doktorovi chodím už léta. Je velmi pečlivý, zbytečně netejrá a nikdy jsem po objednání nečekala délé než 5 minut. Ordinaci má z mého pohledu laika dobře vybavenou, a vyhovuje mi, že má 1 den v týdnu i odpolední službu. Jsem s ním spokojena,ale občas by se na strašpytle,který mu padají do křesla s hrůzou v očích mohl usmát,připadá mi velmi vážný. Sestřička je příjemná.