Endokrinologická a interní ambulance
Potoky 5145, Zlín

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

nejsem s tímto lékařem spokojena.ani se mně nezeptal jak mi je nebo jak se cítím a nakonec zjistím v papíru že se cítím dobře. kdybych se cítila dobře tak nevyhledavam lékaře.

Chodím k tomuto lékaři téměř dvacet let a to pouze již pouze ze setrvačnosti, že snad už na mě není co víc zkazit - jsem již patnáct let po operaci štítné žlázy. Co se týká kompenzace léky tam jen doufám, že tomu snad rozumí. Co ale opravdu postrádá je obyčejný lidský zájem o člověka, nikdy se například nezeptá, jak se cítíte, pokud mu i přesto sdělíte, že máte potíže a sdělíte mu je, ani se neobtěžuje zapsat to do karty, případně to hned smete ze stolu, že máte navštívit jiného odborníka. Definuje to jediné slovo - nezájem. Jednání přezíravé, arogantní. Pokud máte problém, je to vaše chyba (zřejmě nedodržujete předepsané dávkování), pokud se výsledky náhle rapidně zlepší, příčina jej nezajímá. Je to podle něj náhoda, to se prý stává. Mé dceři při preventivní kontrole na základě ultrazvuku vypálil závažnou diagnozu, která se ale později "naštěstí" z krve nepotvrdila. Jediné co můžu opravdu pochválit, je jeho milá, ochotná a zručná sestřička v ordinaci. Ona plus to, že ve Zlíně není velký výběr kam jít jinam, je jediný důvod proč tam setrvávám.

Vážení a milí spolupacienti,
jelikož má MUDr. Šindlář aktuálně k cca 5.000 pacientů, je již jen z tohoto údaje jasné, že čekací a objednací doby jsou tomu úměrné. Pokud Vám tak vadí, že musíte dlouho čekat, jeho "chladnost" (viz. příspěvek výše) a pomalu očekáváte, že si s Vámi bude vykládat o všem možném, uvaří kafe a nakrájí buchtu, když chodíte k skutečně odbornému lékaři a neuvědomujete si další souvislosti na které není čas, je pro Vás 1 řešení změna lékaře. Za svou osobu mohu říci, že jsem maximálně spokojená, jak s přístupem, tak poskytovanou péčí a delší čekací dobu v poměru ke svému zdraví ráda oželím.

Pana doktora muzu jen doporucit.Myslim,ze i to cekani se uz zlepsilo,za posledni dve navstevy jsem tam moc dlouhou necekala.Ale uprimne Vam reknu,ze dnes uz jsem kvuli dobremu lekari ochotna i cekat.Nekomu muze pan doktor pripadat sice trochu "strucny",ale ja osobne ho chapu,ze nema moc casu si s kazdym pacientem povidat,jake dnes mame venku pocasi,ci kam se chysta na dovolenou apod.,kor kdyz je plna cekarna.Navic za ten den mu tuto otazku polozi kazdy druhy pacient,takze uz asi ani nema silu a chut na to odpovidat.Co se tyce odbornych znalosti muzu JEN DOPORUCIT,ma prehled a to ne jen o tom svem oboru /coz velmi ocenuji,protoze jak se rika,vse souvisi ze vsim a doktor,ktery jeden jen svuj obor a nesnazi se najit pricinu s cim by to asi tak jeste mohlo souviset je na prd/.To ze ma fakt prehled, jsem se na vlastni kuzi presvedcila,kdyz jsem se chystala na operaci - pan doktor me tak rozebral a poradil,ze pro me udelal vic nez muj obvodak!/pozn.a to se operace netykala primo stitne zlazy/. Je to proste profik....

Jak se rika ve vsech odvetvich jsou dobri a spatni jedinci a tak je to i u doktoru!!!Vsem doporucuji,pri nespokojenosti,nebat se zmenit lekare,uz davno neplati,ze v jedne vesnici byl jen jeden mistni doktor a clovek nemel na vyber.Zdravi mame jenom jedno a kor ted kdyz se za vse plati,tak by to i podle toho melo vypadat a ne aby si s nama doktori "vytirali ....." jak se rika!My ostatni se v praci taky musime chovat slusne,tak proc by doktori meli mit vyjimku.

Jednička ve svém oboru, chodím k němu 15 let a plně mu důvěřuji. Ve Zlíně není lepší endokrinolog. Plná čekárna je vždy, ale to se nedá nic dělat.

Před pár měsíci mě odeslal Mudr. Pacejka na hematologii do Brna. Výsledky krve nebyly v pořádku. Ani Brno ani doktora Pacejku tyto výsledky neznepokojily natož aby mě začali láčit. Protože jsem byla vyčerpaná, zhubla jsem 15 kg, odeslalala mě praktická lékařka k mudr. Šindlaři. Ten z výsledků krve z Brna stanovil závažnou diagnózu která se po jeho důkladných vyšetřeních potvrdila.Považuji pana doktora za nejúžasnějšího lékaře jakého jsem kdy poznala, jeho důslednost mě zachránila život.Jsem v jeho péči a nikdy bych neměnila i když čekací doba je dlouhá určitě však proto že se pacientovi plně věnuje a nemůže tudíž odadnout přesný objednací čas.Všem bych pana doktora doporučila.

Čekací doby tak jako u každého odborníka, přístup příjemný, ohleduplný - se zájmem o pacienta.

divny pristup k pacientum

Myslím, že pan doktor je odborník na svém místě. Ale čekat v čekárně 3 hodiny je na mě moc...škoda té organizace, určitě by to šlo i líp...