Praktické zubní lékařství
Kpt. Jaroše 2876, Tábor

Umístění: Praktické zubní lékařství

Moc děkuji panu doktorovi za akutní ošetření syna v době dovolené naší zubařky. Ochota a vstřícný přístup není dnes samozřejmostí. Díky patří i milé sestřičce. Vděčná maminka

Umístění: Praktické zubní lékařství

K panu doktorovi chodím už velmi dlouho a jsem s ním maximálně spokojená. Profesionální a velmi milý lidský přístup. Neměnila bych.

Skvělý zubař s vřelým přístupem, opravdu doporučuji. Neměnila bych, vždy vysvětlí, jak bude vše probíhat a chová se mile.

Pan doktor je odborník a je hodný, ale poslední dobou si od něj vždy odnesu nějaký ten aft nebo jiný bolák v ústech, naposledy jsem si odnesl bohužel zřejmě i střevní chřipku. Chce to více dbát na hygienu, mýt si pořádně ruce a nemělo by se zapomínat měnit kelímky na vodu po každém pacientovi.

Velmi milý a citlivý pan doktor. Výborný odborník. Neměnila bych.

Je to zatím ten nejlepší zubař, jakého jsem měla. Citlivý, lidský a milý.

Lepšího nenajdete. Lidský přístup. Vše vysvětlí, neplatíte majlanty za běžné zákroky. Super.

Znám velmi dlouhou dobu, jak po lidské tak odborné stránce super, vřele mohu všem doporučit. Je trochu málomluvný, ale to je u zubaře snad plus, dělá velmi dobře, vše vysvětlí, technicky velmi dobře vybaven.

Zatím jsem neměla problém, jen by si mohl více a častěji mýt ruce, samozřejmě kvuli hygieně ale také kvuli zápachu z cigaret.

Stomatolog s citlivým přístupem k pacientovi, který dokáže velmi dobře vysvětlit problém a postup léčby. Kvalitní stomatologická péče a protetika.