Miroslav Rubáček, kardiolog Praha

MUDr. Miroslav Rubáček

Kardiolog Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kartouzská 10, Praha
Kardiologická ambulance, Praha 5

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Kardiologická ambulance, Praha 5 Jiný

Pan doktor velmi trpělivě, citlivě a důkladně vyšetří, navíc si všímá každého detailu, což dokazuje skutečný zájem o pacientovo zdraví. Zlatý člověk a nejlepší kardiolog.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi docházím se svoji nemocnou matkou . Pan doktor je velice pečlivý a vstřícný a jeho lékařskou péči a služby mohu jen chválit a také doporučit .


E
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice vstřícný, vyslechne vše, co chce pacient říct. Prohlídky jsou důkladné (jsem před operací, takže co půl roku ECHO), doporučí, co je vhodné dělat a čemu se vyhnout, aby se vada nezhoršila. Vysvětlí, pokud terminologii nerozumím...
Vřele doporučuji.


Dnes jsem navštívil ordinaci Mudr.Rubáčka.Byl jsem řádně objednán na 9.00.hod. V 9.05.hod. vyšla sestra a vyžádala si na mě občanský průkaz, průkazku pojištěnce a poukaz na vyšetření od mého ošetřujícího lékaře. Po té beze slova odešla. Asi po hodině čekání,když se v ordinaci sřídali jiní, zjevně neobjednaní pcienti jsem si vyžádal zpět své doklady a na dotaz proč mě nikdo neinformoval jak dlouho mám jěště čekat, mi bylo sděleno,že to byli akutní případy. Toto mi připadá absudní, jelikož pacient který vešel do ordinace,před ným odchodem,se přátelsky vítal s Mudr.Rubáčkem. Velice nepříjemě mě překvapilo zcela neprofesionální jednání a nezájem o pacienta řádně objednaného,ale bohužel lékaři neznámého. Nedoporučuji.


Vynikající lékař s velmi širokým záběrem kardiologie. Je excelentní v diagnostice a léčbě chlopňových vad. Vřele doporčuji všem pacientům.


odbornost,přístup,jednání, chování - výborné


Výborný,vstřícný,vše hezky vysvětlí.


Jsem velice spokojená,pan doktor mne léči již třicet let a vždy byl kemně velice vstřícný a velice lidský.Nikdy bych ho neměnila.Jsem s Ostravy a pokud mně pan doktor přijme,tak budu moc a moc ráda.Pane doktore děkuji Vám za Vaši skvělou péči.


odborník na slovo vzatý


Mile mne překvapila pečlivost pana kardiologa, neodbyl mne jako moje praktická lékařka s tím, že "to přece nic není". Ordinace mi přišla čistá, s novým a kvalitním vybavením, tedy vše jak má být.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli má kouření ve spojitosti s moderní nízkohormonální antikoncepcí také riziko vzniku kardiovaskulárního onemocnění. Děkuji.

  Plně souhlasím s dr.Cieluchem.

  MUDr. Miroslav Rubáček

 • Dobrý den, chtěl bych se poradit ohledně mého problému. Mám možnost se dostat do jedné vysoké funkce, ale jejíž součástí je v rámci roku cca 10x vystupovat na celorepublikových poradách. Nicméně mám problém vystupovat na veřejnosti před více jak 20 lidmi. V tu chvíli se mi hrozně rozbuší srdce a zkrátí dech čímž se mi při mluvení začne klepat hlas a zčervenám. Mám zkrátka velký stres a nervozitu, která je však už za hranou nervozity přirozené. To samozřejmě z mého pohledu snižuje můj společenský kredit, a chtěl bych se s tím vypořádat. Nechci přijít o kariérní růst kvůli této věci. Koupil jsem si o tomto problému i knihu snažím se provádět dechová cvičení atd. ale příliš to nepomáhá. Nicméně jsem se dočetl, že na to lidé (umělci, muzikanti, řečníci) používají tzv. Inderal (betablokátor), což je lék obsahující propranolol a který se používá na zrychlený srdeční tep. Tento lék prý působí příznivě i u této nervozity z vystupování. Jde mi v podstatě o to zda by se dal na předpis sehnat jako podpora technik psychických? Chtěl bych ho použít pouze několikrát do roka, vím že to to psychická záležitost na které pracuji, ale chci vyzkoušet všechno. Děkuji

  Ano, tato medikamentozní podpora v řešení psychologického problému je možná. Navrhuji Bisoprolol 5mg 1 hodinu před stressovou akcí
  (propranolol již u nás není,jde o již obsolentní lék).
  Je jen na předpis, předepsat ho může léřař,u něhož jste v péči (resp.registrován, tedy praktický lékař.
  dr.Rubáček

  MUDr. Miroslav Rubáček

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti