Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Města Bystřice n.P. s.r.o. Bolavá záda, krční páteř

Doporučuji a nemohu si stěžovat. Vše bere poctivě a už několik let "prokřupává" celou moji rodinu. Všichni spokojení.

Umístění: Poliklinika Města Bystřice n.P. s.r.o. Vracející se otok ruky po zranění u syna

opakovane pan doktor pomohl mému synovi po zranění na kole.. zatímco jiní lékaři ho odeslali vždy jen na RTG a následně nám doporučili klidový režim a nesmyslnou mast a i po několika týdnech byla ruka bolava a po námaze se vracely otoky, jsme navštívili pana doktora, který hledal příčinu otoků a bolesti a srovnal synovi hrudní pater i vyhozené zápěstí.. okamžitě po zákroku byl syn bez bolesti! Smekám hluboko před tímto panem doktorem a věřte, ze zkušenosti mám více - dokonce i ja dokážu diky panu doktorovi otočit krkem na obe strany????????!!! Doporučuji celým svým svědomím a už nikdy jinam nepůjdu!

Díky jemu mě kdysi zraněné zápěstí dnes nijak neomezuje, on jediný byl schopný odhalit diagnózu. A když mě chytnou moje špatná záda, jedině on mě dokáže rychle, bezbolestně, bez obstřiků a bez prášků zbavit ukrutné bolesti. Nechci ani domyslet, co budu jednou dělat, až tu nebude. Skvělý doktor!

Velmi dobrý přístup, hodně mi pomohl!!!

Nemůžu si stěžovat

Umí použít i jiné metody než jen obstřiky a pilulky.Doporučuji.

Odborník na svém místě.

Pacientů bývá plná čekárna, je nutné se předem objednat. Jako nejbližší ortoped v okolí je dobrý. Ostatní nemohu porovnat.