Vzdělání:
Pracovní zkušenosti:
1973 - 1976
1976 – 2001
2001 – 2012
2012 – dosud gynekologická ambulanc...

Umístění: Gynekologie Marjánka komplexní gynekologická péče

Pana doktora znam uz od svych 14let a jsem velice spokojena je vstricny a velice hodny .Diky panu doktorovi mam tri krasne deti a pana doktora bych mohla jen doporucit. Na pana doktora nedam dopustit kdyz me rekli ze po zanedbanem zanetu nebudu mc mit deti tak jsem zacala chodit k panu doktorovi M.Kosovi a ejhle mam tri zdrave deti opravdu je to kapacita. Kez by takovych bylo vic.

Díky Panu doktorovi máme dvě krásné děti, když ostatní tvrdili že moje manželka nebude moc mít děti.
Pan doktor se na vše podíval s úsměvem a dnes jsou mým dětem 10 a 5 let. Tímto ještě jednou děkuji. Becík Pavel

Potřebovala jsem změnit lékaře a hodně jsem se toho obávala. Pan doktor mě příjemně překvapil svým vlídným přístupem a slušností.

Mudr.Kos - k panu doktorovi jsem chodila více jak 10 let. Během tohoto období jsem u pana doktora nezaznamenala, že by byl pod vlivem alkoholu. Pan doktor je odborník na slovo vzatý. Mohu jedině doporučit! !! Profesionální přístup a slušnost.

Pan doktor je takový dědula, mám zkušenost pouze v těhotenství, přijde mi občas zmatený, lehce zapomětlivý ale má skvělou porodní asistentku vedle v místnosti.. :)

Pana doktora jsem navštívila v jeho nové (velmi hezké) ordinaci. Byl velmi vstřícný, vše mi vysvětlil a udělal si čas. Sestřička milá, prostředí příjemné. Vřele doporučuji!!!! Aneta

Výborný lékař s velkou zkušeností na sále. Mohu jen doporučit.

Do ordinace pana doktora jsem chodila asi 3 roky. Byla jsem bezproblémová pacientka.Pan doktor je takový milý stařík, ale jeho chování v ordinaci je zmatečné. U mne nerozpoznal zánět dělohy a léčil mi to výplachem.Mé problémy přetrvávaly i nadále a já se nemohla pana doktora dovolat.musela jsem vyhledat jiného a u toho jsem i zůstala. pan doktor mi zanedbal ureaplasmata. Někdy si tak říkám, kde jsem k tomu vůbec přišla.
Jinak jednání milé, ale zmatečné, na všechno dost času a místo ordinování vysedávat v hospůdce, bumbat a pít kafíčko.
Mám se docela ráda a tak musím přiznat, že jsem š´tastná za to, že tuhle ordinaci již nenavštevuji!!!!Pana doktora nedoporučuji už z toho důvodu, že pan doktor je větší odborník přes vínečko a destiláty, než by byl kovaný v oboru gynekologie. Pokud si , ale některá z vás che pokecat lascivně u kafíčka nebo u něčeho ostřejšího, popřípadě si zazpívat, tak s chutí do toho......pan doktor je odborník!!!

Na pana doktora si stěžovat nemůžu, doporučila mi ho kamarádka a už bych k jinému nešla. Chodila jsem před tím k "soukromníkovi" a děs hrůza, prý vážený lékař. V porovnání nebe a dudy. Pan doktoktor opravdu poradí jak s antikoncepcí tak v těhotenství a že je občas roztržitý nebo nepříjemný? Přeci jenom jsme jenom lidi, kdo takový občas neni a sestřička taky moc milá a ochotná. Ono je otázka, jaké jsou pacientky které zde hodnotí negativně, protože "jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá."

Také přidávám hodnocení.....pan doktor je velmi milý a u sestřičky je to to samé.Někdo tady píše o alkoholu,ale já jsem u něj byla teď 9 měsíců na neschopence a docházela jsem k němu dost často a nikdy jsem z něj alkohol necítila a to co si dělá v soukromí je každého věc....to že Vám jednu věc řekne třikrát tak to je v pořádu...lepší než jí neříct vůbec....je to opravdu profík a o to tady jde a jestli tam ošetřuje větnamky,rusky,ukrajinky tak to akorád světší o profesionalitě že mu jde o to aby dobře odvedl svojí práci a nekouká jaké je kdo národnosti.Kdyby bylo aspoň 50% takových doktoru jako je pan doktor Kos...a sestřička,milá,pohotová,komunikativní prostě lidaká ženská.To že je tam občas plno a neodbívá to tak to je akorád důkaz toho že pan doktor ze sestřičkou se vám maximálně věnují....naprostá spokojenost.Přeji jim oboum do budoucna jen to nej.Bubeníčková A.