Diabetologická a podiatrická ambulance Vratimov
Zdravotní středisko, Frýdecká 936/59, Vratimov

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Začínal jsem jako sekundární lékař na septickém chirurgickém oddělení a na chirurgické ambulanci v roce 2006, v dané době jsem absolvoval prestižní ku...

• diabetologie

Umístění: Diabetologická a podiatrická ambulance Vratimov Jiný

Skvělý přístup doktora a celého týmu v ordinaci. Velice dobře znalosti a vědomosti o možných léčebných procesů. Velice mi pomohl s velkými problémy na levé noze a zachránil. Můžu jen doporučit !!

Umístění: Diabetologická a podiatrická ambulance Vratimov

Bydlím ve Vratimově a uvítala jsem, že pan doktor si u nás otevřel ordinaci. Víc jsme si nemohli přát, máme to s komfortem, odběry, podiatrickou péčí, perfektním přístupem, no prostě super.
Moc děkuji, že jste pane doktore. Jitřenka

Umístění: Diabetologická a podiatrická ambulance Vratimov

Úžasný lékař a člověk.Moc hodný,vždy poradí,pochopí.Ráda a v klidu bez obav k němu chodím.A sestřičky také super!Můžu vřele doporučit!

Velmi ochotný člověk, navíc profesionální přístup k pacientům. Tomuto lékaři mohu vzdát jedině čest a velký respekt k jeho osobě jak k člověku, tak odborníkovi. Děkuji, že takoví lékaři jsou v této republice.

Paláková

Chtěla bych touto cestou poděkovat z celého srdce panu doktorovi za jeho velmi milý přístup ke mně jako k pacientce,a že si moc vážím toho že jsem se k němu jako dlouholetá diabetička dostala do ambulance.
Konečně se po dlouhých letech nebojím jít na kontrolu na diabetologii,a být ve stresu jak to dopadne,a co si vyslechnu.Pan doktor Koliba je hodný a laskavý člověk ,poradí,doporučí ale nenadává a nekárá.
Což se o jiných lékařích nedá říci.Kdo má to štěstí jako já a muže se léčit u pana doktora vyhrál.Moc děkuji pane doktore za vaši ochotu a lidskost ,i vaši milé sestřičce.Jste oba skvělí.

Pan doktor je lékař s velkým L a laskavým srdcem.S tak milým a upřímným lékařem jsem se dlouho nesetkala a každý pacient,který bude mít to štěstí a dostane se k panu doktorovi,tak má větší štěstí než kdyby vyhrál ve sportce.Všem doporučuji.Vám pane doktore děkuji.Vlčková

Chtěl bych poznat více lidí takových, jako je tento Pan Doktor, .... - tedy nejen po stránce odborné, ale i lidské a nejen v "bílém plášti".
Přál bych nám pacientům, - aby ve svém pracovním nasazení po dlouhá léta vytrval, a jemu, - aby mu nepřišlo do cesty nic, co by jeho odhodlání "zlomilo".
S úctou
Miroslav M.

Jaký je pan doktor Koliba ? Skvělý doktor, skvělý člověk , moc mi pomohl. S obrovskou trpělivostí mi vysvětlloval jak žít s cukrovkou , věnoval mi spoustu svého času . Pane doktore moc Vám děkuji , za vše co jste pro mě udělal.
S úctou Tomáš Choleva - Ostrava

So zaujmom som si precitala program konferencie v Klimoviciach a som rada,ze aj mojim noham s 20 rocnym diabetom sa dostane potrebna starostlivost.Doteraz im ziadny diabetolog nevenoval pozornost - samozrejme okrem otazky, ze ci nemam problemy.Tesim sa,ze MUDr.Koliba to zmeni.
Som velmi rada,ze mozem byt pacientkou MUDr. Kolibu,pretoze okrem profesionalneho pristupu k pacientom je predovsetkym ČLOVEK - s ludskym pristupom .Dakujem , pre nas chorych je jeho pristup velmi dolezity.Takehoto doktora vrele doporucujem. Jana Baumgartnerová

Nemohu nic jiného, než pana doktora vřele doporučit ! Profesionální, důsledný a ochotný přístup ve všech směrech. Děkuji !
Denisa Kazměrčíková

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, dnes jsem si měřila cukr po dlouhé době, jelikož se mi vposl. době motá hlava a je mi jaksi divně slabo, a měla sem po jídle hned po jídle 4.6, za pul hodiny 3.6.. Můžete mi prosím poradit, co mám jíst, aby se mi zlepšil cukr? Bojím se, abych neměla hypoglykemii. Děkuji.

Souhlasím s názorem lékaře viz výše . Koliba

MUDr. Miroslav Koliba  MBA

Dobrý den chci se zeptat jdu na první kontrolu stačí donést jen moč nebo ještě něco jiného děkuji

Moč nosit nemusíte. Ideální je domluvit se sestřičkou.K nám není zapotřebí nosit nic :) jen sebe a dokumentaci z jiných odborných ambulancí a doporučení od Praktického lékaře.

MUDr. Miroslav Koliba  MBA