Růžové náměstí 14, Boskovice

Praktický lékař pro děti a dorost, odborný dětský lékař, péče o rizikové novorozence a kojence, nepovinná očkování, nastřelování naušnic

Růžové náměstí 14, Boskovice

Léčené nemoci

• Komplexní péče o dětské pacienty

• dětská dermatologie
  • alergologie a klinická imunologie
  • dětské lékařství
Zobrazit více

Chodila jsem k panu doktorovi se synem 9měsíců. Po tom co byl dva měsíce v kuse nemocný a zhubl 2kg (devíti měsíční mimčo) jsem od něj odešla. Po celou dobu nemoci mu byl předepisován pouze nurofen a paralen. To že syn absolutně nejedl pan doktor neřešil a vždy mi řekl že jsem přecitlivělá a že to moc řeším, že mám být ráda že alespoň pije... Po odchodu k paní doktorce Dvořákové jsem zjistila že v jeho zdravotní kartě byly zápisy pouze o očkování a o nemoci tam nepadlo ani slovo... Vím že od pana doktora odchází čím dál víc maminek s dětmi vzhledem k jeho nezájmu a aroganci..Nikomu pana doktora nedoporučuji!!

Pan doktor řeší problémy dětí jen tehdy, když s ním přijde jedině jeden z rodičů. Přijde-li dítě samo, tak mu nevěří, podezírá jej a nevyléčí. Na většinu nemocí předepisuje jen Penicilin. Myslím, že v okolí je spousta lepších doktorů, než pan doktor Klíma. NEDOPORUČUJI!!

MUDr. Miroslav Klíma

těžko se mi reaguje, pokud nevím, kdo píše, ale zcela jistě nejsem podezíravý, ani arogantní. Zcela otevřeně, pokud jde malé dítě samo k lékaři, tak je fajn, pokud dá alespoň rodič vědět, že přijde. Jednak může alespoň po telefonu věc vysvětlit, říci co se děje. Je pochopitelné, že ne vždy rodič, či někdo z rodiny může dítě do ordinace doprovodit. Mirek Klíma