Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

To čekání v čekárně jsou sice na prd, ale stojí za to si tam počkat.
Pan doktor je suprovní a udělá si vždycky čas. Děkuji moc :-)

Pan doktor je opravdu POKLAD. Šla jsem tam s neskutečně choulostivým problémem, který si mnoho z vás ani neumí představit, že by ho šel ukázat doktorovi, ale já tuto odvahu dostala a má praktická lékařka mě poslala na chirurgii, kde jsem čekala s hrůzou v očích, co se vlastně bude dít. Pravý opak tohoto očekávání, byl pravdou! Tak šetrný a loajální přístup, tak ohleduplné zacházení - to si málokdo umí představit - z ordinace jsem odcházela s úsměvem na rtech, s receptem v ruce a hřejivým pocitem u srdce. :-) Jen jedna výtka - šílené fronty. :D

Díky MUDr.Havrlantovi,mohu i dnes se věnovat svému oblíbenému sportu a to je hokej.Mé koleno je po artroskopii opět v pořádku,což potvrdil i revizní lékař při kontrole trvalých následků.Říkal,že to je dobře odvedená práce,že po takovém úrazu je mé koleno v až moc dobrém stavu.Za to díky p.doktorovi Havrlantovi!!

skvělý lékař i člověk

Po úrazu na lyžích jsem podstoupila operaci i léčbu u MUDr. Havrlanta. MUDr. Havrlanta jsem si vybrala hlavně na základě doporučení a svého výběru nelituji. Setkala jsem se s profesionálním a zároveň lidským přístupem a díky zlatým rukám pana doktora dnes opět naplno sportuji. Musím říci, že je to jeden z nejlepších chirurgů otropédů v Ostravě.

Dr Havrlant mi dělal artroskopii obou kolen.VÝSLEDEK ?
Ani nevím,že ty kolena mám.DÍKY pane doktore.

Pan doktor Havrlant je nejlepší s jakým jsem se setkala.
Odoperoval mi žlučník a i když se operace zkomplikovala a trvala teda o dost déle(žlučník byl zanícený, velký a praskl při operaci), přesto mi nerozřízl půl břicha, i když v této situaci by zřejmě klidně mohl. Jsem mu opravdu vděčná, že si se mnou dal tu práci :-)
V nemocnici jsem si pobyla trochu déle, ale jsem ráda, že to mám nakonec za sebou. Všem ho velmi doporučuji. Gabriela V.

právě zítra oslavím tříleté výročí od úspěšné operace křížového vazu v koleně
hodnocení na pana doktora jsem už tady kdysi napsala, ale u této příležitosti mu chci znovu poděkovat
noha šlape perfektně, pane doktore jste supr :-)

Nejlepší lékař se kterým jsem se setkala.Je určitě hlavně velmi dobrý a schopná,a hlavně má lidský přístup.věe vysvětlí,na vše rád odpoví.je to skutečný lékař

Skutečně kvalitní lékař i přístupem k pacientům