Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Dobrý den přeji všem, kdo čtou tato hodnocení. Pan MUDr. Havrlant Miroslav mi bohužel negativně ovlivnil další část mého života. Má obvodní lékařka mě poslala k němu v roce 2006 s kýlou. Operace se nezdařila a dodnes mám velké problémy při větší zátěži. Ovlivňuje mě to i v práci, ale pomáhat si musím jak umím, na to Vám důchod nikdo nedá. Ještě v nemocnici jsem se dozvěděl, že operace neprobíhala úplně v pořádku, ale pak i když jsem si stěžoval na problémy, tak jsem jen slyšel alibistické, že mé problémy jsou přiměřené pooperačnímu stavu. Snažil se ještě k němu chodit do ordinace v Hrabůvce, navštívil jsem i p. MUDr. Maška v nemocnici Bílovec, který mě společně s p. MUDr. Havrlantem operoval, ale bohužel jejich chování mě odradilo. Pokoušel jsem se pak i v jiných nemocnicích a bohužel mi přímo někteří řekli běžte tam kde Vám to pokazili. Navštívil jsem i několik urologů, ale tito nejsou schopni tento problém vyřešit. Problém zůstal někde při zarostlé síťce. Tak kdybych chtěl něco říznout, nebo odoperovat to by se někdo našel, ale když se operace nezdaří, pomož si paciente sám. Sice abych byl úplně upřímný, jeden pan doktor se našel, který by toto riziko, že mě dá dohromady podstoupil, ale hned předem mě varoval že šance je pouze 20% - 30% na úspěch. Takže mi nezbylo, než se s tím naučit žít a můžu se akorát litovat, že po stránce sportovních aktivit a větší fyzické zátěže mám zkažený život. Shrnuto: pokud se operace nezdaří, nečekejte od něj vstřícnost. Miroslav K.

K Mirkovi jsem začala chodit, když na Poliklinice začínal. Prošla jsem s ním jeho začátky a byla nadmíru spokojená. Jiní chirurgové si nevěděli s mým kolenem rady, protože v mém věku (16 let), mě nechtěli tahat po operacích, skrz toho, že jsem byla ve vývinu a operace by stejně neměla očekávaný efekt. Ale Mirek se nezalekl a šel do toho. Plastika vazu koleno napravila do chvíle než praskla. Už se nedovím, zda byla chyba ve mě nebo ve špatně provedené operaci, ale po tom nepátrám. 4 roky jsem chodila na kontroly a nakonec se dočkala dalšího termínu replastiky. Ojednaná jsem byla 4 měsíce předem, a týden před operací mi bylo sděleno, že operace padá, že nemůže odoperovat tolik lidí. 4 měsíce jsem čekala marně... A navíc, během své praxe již má za sebou několik chyb, navíc čekání v čekárně taky na několik hodin a poslouchat ty nespokojené pacienty taky není nejlepší pocit. Musím uznat, že na začátku své kariéry byl senzační doktor, na něhož bych nedala dopustit, ale nyní.... netuším, zda má problémy v práci, v osobním životě nebo někde jinde, ale neměl by je tahat do práce.