Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Sportovni zranění dcery nás dovedlo k Mudr.Havrlantovi,který je top ve svém oboru.Profesionální přístup ke každému pacientovi,pruběh léčení přizpusobený i lidskostí vuči sportovním snům.Umožnil dceři operací splnit si svuj sen odehrát mistrovství světa.Hodnoceni bych také hlavně založila na vlastní zkušenosti zdravotika v roli pacienta.Sama jsem podstoupila operaci kolena u Mudr.Havrlanta a z mého pohledu se nedá nikdy nic vytknout,přístup a vstřícnost,profesionalita celého personálu je opravdu na nejvyšší úrovni.Tímto bych jim chtěla moc poděkovat.A pokud hledáte pomoc v řešení kloubních problému Mudr.Havrlant se svým týmem je nejlepší volba.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Pan doktor Havrlant je absolutní top v oboru. Vřele doporučuji všem kdo má problémy s koleny. Chtěl bych vám pane doktore moc poděkovat a celému vašemu týmu za skvěle odvedenou práci....děkuji

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Pan doktor Havrlant patří dle mého názoru k nejlepším ortopedům v Ostravě. Jen díky jeho léčbě se dnes po dlouhé době můžu věnovat svým oblíbeným sportům. Za to mu patří obrovský dík!

To čekání v čekárně jsou sice na prd, ale stojí za to si tam počkat.
Pan doktor je suprovní a udělá si vždycky čas. Děkuji moc :-)

Pan doktor je opravdu POKLAD. Šla jsem tam s neskutečně choulostivým problémem, který si mnoho z vás ani neumí představit, že by ho šel ukázat doktorovi, ale já tuto odvahu dostala a má praktická lékařka mě poslala na chirurgii, kde jsem čekala s hrůzou v očích, co se vlastně bude dít. Pravý opak tohoto očekávání, byl pravdou! Tak šetrný a loajální přístup, tak ohleduplné zacházení - to si málokdo umí představit - z ordinace jsem odcházela s úsměvem na rtech, s receptem v ruce a hřejivým pocitem u srdce. :-) Jen jedna výtka - šílené fronty. :D

V ordinaci slýchám, že pan doktor je fakt dobrý, z nejlepší v Ostravě. Tak to asi bude pravda. To hodnotit nechci. Proč je moje hodnocení neutrální? No, zejména kvůli strašným frontám v čekárně. Sestra, ačkoliv je docela milá, nemá organizační schopnosti. Takže místo toho, aby objednávala lidi na převazi třeba postupně... třeba 5 lidí na 7:00 a dalších pět lidí na 7:20... Nažene všechny na 7:00 a potom tam prostě čekáte třeba do půl desáté. Nejhorší na tom všem je, že i když příjdete do čekárny úplně jako první, tak vás může zavolat jako posledního. Ve výsledku je pak plná čekárna naštvaných lidí. Takže doporučuju se i na převazy objednávat a nebo chodit na druhou chirurgii v budově, kde prý takové fornty nejsou.

Díky MUDr.Havrlantovi,mohu i dnes se věnovat svému oblíbenému sportu a to je hokej.Mé koleno je po artroskopii opět v pořádku,což potvrdil i revizní lékař při kontrole trvalých následků.Říkal,že to je dobře odvedená práce,že po takovém úrazu je mé koleno v až moc dobrém stavu.Za to díky p.doktorovi Havrlantovi!!

skvělý lékař i člověk

Po úrazu na lyžích jsem podstoupila operaci i léčbu u MUDr. Havrlanta. MUDr. Havrlanta jsem si vybrala hlavně na základě doporučení a svého výběru nelituji. Setkala jsem se s profesionálním a zároveň lidským přístupem a díky zlatým rukám pana doktora dnes opět naplno sportuji. Musím říci, že je to jeden z nejlepších chirurgů otropédů v Ostravě.

Dr Havrlant mi dělal artroskopii obou kolen.VÝSLEDEK ?
Ani nevím,že ty kolena mám.DÍKY pane doktore.