Praha, Praha
Hvězdova 1601, 140 00 Praha 4

K panu doktorovi jsem začala chodit kvůli problému s dlouhým silným nepřestávajícím krvácením. Nasadil mi nějaké prášky(hormony), ustalo to, ale za týden jsem zase začala krvácet a to všechno se opakovala 3x za sebou. Vždy to vyřešil prášky a neřešil původ krvácení. Po 2,5 měsících, kdy mi to vše ustalo jsem za ním přišla, že během této doby jsem přibrala přes 10 kg(a to aktivně sportuji 4x týdně). Řekl mi, že to s tím vůbec nesouvisí a ať méně jím a začnu více sportovat. Nedoporučuji.

K panu doktoru Havlínovi jsem chodila od patnácti let. V té době šlo jen o klasickou kontrolu. Při jakémkoli problému opakuje tytéž fráze, bohužel je mu málokdy dobře rozumět, takže jsem povětšinou odcházela z ordinace v rozpacích, co že tedy se mnou vlastně je, s receptem, na dokola opakující se zánět, který jsem ale nikdy neměla. Horšit se vše začalo až době, kdy jsem z osobních důvodů vysadila antikoncepci. Pan doktor na mne doléhal, že pokud mi prášky nevyhovovaly, vybereme jiné a na mé pevné rozhodnutí, neužívat HA nakonec rezignoval a řekl mi, že pokud otěhotním, na potrat mě prý tedy rozhodně nepošle. To byla poslední kapka a změnila jsem gynekologa. Nehledě na protivnou sestru v dlouhých punčochách, která je schopná seřvat i maminku v devátém měsíci. NEDOPORUČUJI!!

K panu doktorovi jsem šla s dvouletou dcerou. Předepsané čípky doporučuje kupovat pouze v jeho lékárně, protože jinde prý vyrobí "bazmek". Neumyl si ruce, nepoužívá rukavice, před tím sahal na telefon, tužku, klávesnici... Vzal čípek, osahal ho ze všech stran a pak dceři ho aplikoval. Sestry se na mé hygienické protesty tvářili nechápavě. Okamžitě jsem se přehlásila k paní doktorce ve stejné ordinaci, kde se vše opakovalo. To už jsem protestovala nahlas, ať si umyje ruce a že nechci, aby jí čípek aplikovala. Rychle úkon dokončila!!! a pak se šla umýt a prohlásila: vidíte, myju se PO KAŽDÉ PACIENTCE. Závěr je ten, že dcera tam přišla s dvěmi bakteriemi (nacházející se ve stolici, ještě nosila pleny) a odešla s "celou zoologickou zahradou", cituji paní doktorku. To už jsme doléčili u jiné dětské gynekoložky a pseudomonáda (neléčitelná) nám zůstala jako bonus, který si můžete odnést pouze ze zdravotnického zařízení jako nozokomiální infekci. Naše pediatrička, která si myje ruce PŘED KAŽDÝM PACIENTEM byla zděšená.

pozitiva:
krátká objednávací doba
akutní případy vezme hned
milé vystupování
příjemná ordinace

negativa:
vnucuje hormonální antikoncepci (mně ji vnutil ve 14!!! tehdy prý kvůli srovnání menstruace)
když jsem ji po 6 letech přestala brát, začal mi vyhrožovat nechtěným otěhotněním a dělal všechno proto aby mi ji vnutil zpátky, naprosto nerespektoval můj názor (když jsem mu jasně řekla, že HA brát nechci, vyjeveně se na mě podíval řekl, jestli přestanu jíst taky rohlíky), pořád opakuje, že moderní gynekologie uznává jen HA a ostatní metody jsou sto let za opicema

Bohužel nemám s panem doktorem dobré zkušenosti. Nejdřív se vše jevilo naprosto v pořádku, pan doktor byl milý, příjemný. Po čase mi ale začal dost nevybíravým způsobem vnucovat antikoncepci, vodu do mlýna jsem pak přidala i sama, když jsem si jednoho dne přišla pro Postinor. Předepsal mi snad tu nejdražší, co byla tenkrát na trhu (cca 1100,- na 3 měsíce), což pro mě jako pro tehdejší studentku byla děsivá suma. Když jsem se posléze ozvala, dostala jsem asi 15-ti minutovou přednášku o financích a stejně jsem nic nevyřídila. Jednou se mi stalo, když jsem volala o výsledky, tak mi řekli, ať si přijdu pro recept. Tak jsem zajela pro recept a sestra bez jediného vysvětlení - co tady jako dělám, že jsou výsledky v pořádku... Poslední kapkou bylo to, když jsem si volala po další prevenci o výsledky, bylo mi sděleno, vše v pořádku, přijďte za rok. Za rok jsem si tedy volala, že bych ráda na prohlídku a dostala jsem od sestry takový "sprdunk", že jsem měla přijít už před půl rokem a že jsem vůbec tenkrát nevolala a málem jsme se po telefonu pohádali. Byla jsem fakt rozčarovaná a když jsem měla první možnost, od pana doktora jsem odešla.

Při problému moc nepomůže,vnucuje antikoncepci a neuznává jiný názor,než ten svůj.Nedoporučuji!

K panu doktoru Havlínovi chodím už asi 15 let, ale poslední dobou nejsem moc spokojená a uvažuji o změně. Začalo to asi tím, kdy jsem nečekaně před plánovanou 3 týdenní exotickou dovolenou zjistila, že jsem těhotná. K panu doktorovi jsem se vypravila asi po 14 dnech, kdy se menstruace nedostavila a kdy jsem si udělala 3 různé těho testy - všechny pozitivní. Po vyšetření mi bylo řečeno, že těhotná nejsem, vyslechla jsem si přednášku o spolehlivosti valné většiny těhotenských testů u nás na trhu a asi jen aby se neřeklo mě poslal na krev. Z krve se ale těhotenství druhý den potvrdilo, takže jsem šla za týden na další prohlídku. Na té stále nic vidět nebylo a měla jsem se dostavit za další týden. Měla jsem necelý týden do odletu a nechtěla jsem to nechávat na poslední chvíli, takže jsem si domluvila prohlídku u jiného doktora. Ten na ultrazvuku také nic neviděl, ale udělal další odběr krve, ze kterého se zjistilo, že hormon HCG klesl. Řekli mi, že se jedná o tzv. promlčené těhotenství. Hned den na to mi udělali kontrolní odběr krve a ještě tentýž den jsem podstoupila revizi dělohy. Čtyři dny na to jsem směla odletět na dovolenou. S panem doktorem Havlínem bych s největší pravděpodobností musela dovolenou zrušit.

K panu doktorovi chodím už několik let, ale díky posledním zkušenostem jsem rozhodnuta pro změnu. Velice mne zklamala jeho reakce na mé rozhodnutí přestat brát po téměř patnácti letech antikoncepci. Okamžitě změnil chování, začal vyhrožovat osteoporózou a vyhodnotil mé rozhodnutí jako krátkozraké. Mé začínající problémy s křečovými žilami a oteklými kotníky (které mimochodem po vysazení antikoncepce téměř vymizely) přitom vůbec neřešil. Záliba pana doktora pro recepty je čím dál větší a zdraví pacientek je až na druhém místě. Už dvakrát po sobě se mi stalo, že jsem si v rámci preventivní prohlídky odnesla recept na čípky se širokospektrálním působením, aniž bych měla jakékoli potíže. Pan doktor mi je předepsal jen na základě pocitu, že mám problém. Až po pár dnech "léčby" jsem se z výsledků dozvěděla, že jsem žádný problém neměla a léčba byla zbytečná. Když se mi to stalo podruhé, už jsem nevěřila a počkala jsem si na výsledky. Dobře jsem udělala, byly ok. Na příští prevenci už půjdu jinam...

S panem doktorem Havlínem mám několik špatným zkušeností od třech různých lidí.
Moje sestra která se pokoušela několik let otěhotnět, díky panu doktorovi měla na mále,odcházely jí játra a pan doktor ji předepsal nízké dávkování léku, takže ji zachránila kolegyně doktorka ve vedlejší ordinaci když měl pan doktor dovolenou a když viděla s hrůzou výsledky a léčbu!!! okamžitě volala záchranku a v Nemocnici v Podolí sestru i dítě zachránily.Další dvě zkušenosti mám s mými dcerami, které chodí každý měsíc se stejnýma potížema k panu doktorovi již 2 roky a on jim předepisuje stále dokola ty samé léky bez výsledku !!!Zachránila je shoda náhod v nemocnici ke Karlovu, kde jim diagnostikovali hned z prvních výsledků chlamydie, což se panu doktorovi ani po 2 letech nepodařilo!!!!.Bude Vám přednášet rozumy, v ordinaci budete 3/4 hodiny,protože se rád poslouchá a také přednáší medikům na fakultě, ale pokud máte opravdové potíže rozhodně zvolte jiného doktora!!!!Protože svýma teoriema Vás tento doktor rozhodně nevyléčí praxe mu opravdu nejde !!!!!

Na pana doktora mám názor takový smíšený, spíše špatný, jak už zde někdo uvedl má v oblibě předepisovat furt ty samé čípky atd. Navíc je na tom nejhorší, že ani nenapíše partnerovy také léky-neznám nic horšího než poslat partnera na urologii!!
Navíc mi nikdy nevyléčil zánět 100% vždy se to hnedka vrátilo, proto v roce 2011 se odhlašuji a přecházím jinam!!!!!!