I.P.Pavlova 9, Krnov
Oční ambulance Szz-nemocnice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Prodělala jsem operaci šedého zákalu na obou očích. Všechna vyšetření jsem absolvovala u MUDr. Došlíka, jeho perfektní a lidský přístup mě až překvapil. Jedinou nepříjemností je permanentně nacpaná čekárna a dlouhé čekání. Všem zainteresovaným srdečně děkuji za profesionálně odvedenou práci - vidím jako ostříž a připadám si jako Alenka v říši divů. Kreisingerová, Vrbno pod Pradědem

S prací lékaře i sestřiček jsem velmi,velmi spokojen.

ok

Skvělá paní doktorka, vždy ochotná pomoci a poradit. Ochotná a velmi milá. Přeji ji ješt hodně úspěchů v její praxi.

Pan doktor je příjemný a myslím, že jeho vyšetření je důsledné.Po dvaceti letech,kdy jsem chodila k jiné p. doktorce mi zjistil jiné dioptrie a už se mi netočí hlava jako z původních brýlí. děkuji

Pan doktor patří mezi výborné lékaře pro jeho velmi pěkný a citlivý přístup k pacientovi.S čekací dobou jsem u tohoto pana doktora neměla žádné problémy,vždy na objednanou dobu jsem byla přijata.Teď je to asi způsobeno tím,že jeho kolegyně, která byla také velmi výborná lékařka,neordinuje z důvodů mateřké dovolené.Což bychom měli brát v úvahu a chápat,že pan doktor vlastně pracuje i za tuto vhybějící lékařku.

Super odborník a bezva sestřičky. Jenom ta plná čekárna.

člověk na tom pravém místě!je to opravdu výborný oční,který se snaží najít pro svého pacienta tu nejlepší variantu,vnímavý,sympatický,ochotný,jen ta doba v čekárně je někdy opravdu až moc dlouhá....