Ortopedická ambulance
Lidická 10, Boskovice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Před dvěma roky mi šil docela nepříjemně rozbitou hlavu a následně kontroloval při pobytu v nemocnici. Téměř nic není vidět a vše precizně a odborně provedeno. Ještě že při držkopádu na kole byl na příjmu právě on. DÍKY ...

Klobouk dolů před tímto odborníkem. Zázraky neumí žádný lékař, ale tenhle umí minimálně čarovat.

Je ochotný, příjemný a dobrý-velmi dobrý lékař.

=

Výborný lékař,mohu všem doporučit.Lidský přístup i odborné znalosti.100%spokojenost.

Dobrý ortoped,má lidský přístup k pacientům,několikrát mi pomohl od mých potíží a z naší rodiny k němu chodí dcera i nedávno narozená vnučka.Všem doporučuji,jen je obtížné se k němu pro velký počet pacientů objednat.

Výborný p.dr. mohu jen doporučit. Vždy se snaží pomoci má lidský přístup prostě doktor pro lidi. Jen škoda, že se na jeho vyšetření musí tak dlouho čekat 3-4měsíce..... Ale i to odpovídá o jeho oblíbenosti mezi lidmi. :-)