Privátní zubní lékař
Nádražní 195, Hrušovany u Brna

Umístění: Privátní zubní lékař Paradentoza

Já jsem s prací pana Bočka spokojen. Chodím k němu asi tři roky a cokoli mi dělal, udělal kvalitně. Měl jsem např. obnažené krčky, počínající paradentoza. Zuby mám díky jemu jako nové. Jo, možná je trochu dražší, ale co už. Zuby má člověk jen jedny a když je dobrej, tak mu ty prachy rád dám. Já ho můžu s klidem doporučit.

Chtel bych napsat par radku.Zacal jsem chodit k panu doktorovi minuly tyden.Prijal me bez problemu a zaroven z velice prijemnou sestrou me pripravili na to co me ceka do budouctnosti a co me presne budou delat.Mam paradentozu a budu v ordinaci vice jako doma.Prvni dojem byl velice dobry a i prvni zakrok/trhani /v pohode.Co se tyce ceny za jeho praci.Zatim ji nedokazi posoudit ale muzu rict jednu vec.Byl jsem 13 roku v USA a za trhani zubu jsem platil $250 dolaru.Tak ze tech 30 korun ktere jsem tam nechal je uplne malickost.Meli by jsme si vazit dobrych doktoru a nedivat se tolik na svoji penezenku ale hlavne na svoje zdravi.Utratite daleko vice za jine veci ktere ani nepotrebujete.Dekuji a preji Vsem krasny den.A.Kucera

Skvělý, po mnoho let mi zachraňuje moje ne zrovna idelální zoubky. Kdo neví, co jsou problémy se zuby, neví o čem mluví. Takže děkuji.

S panem doktorem jsem velice spokojena já i manžel,chodíme k němu celou dobu,po kterou v Hrušovanech ordinuje.Je velmi pečlivý,nemůžu říct,že by byl někdy ke mně nepříjemný,a to se musím přiznat,že občas vynechávám preventivní prohlídky.Jestli je pan doktor dražší než ostatní lékaři to nemohu posoudit,ale vždy mi dal vybrat,zda chci plombu na pojišťovnu nebo zda si připlatím.Odvede vždy perfektní práci,nestalo se mi,že by mi jeho plomba někdy vypadla.Mohu vřele doporučit.

X

Zubní lékař, výborný, pečlivý, zodpovědný. Ale ty přemrštěné účty odpovídají jeho životu.
Bohužel, účtuje podle kabátu, jen aby k němu i ti nejchudší nepřestali chodit, i ti jsou jistou klientelou, na které by měl stavět.Pomalu od něho pacienti odcházejí, uvidíme......

Pan doktor je velice precizní. Zde platí že si rád za kvalitní zákrok zaplatím. Ano KVALITNÍ !!! Je sice dražší ale zase úkon provádí jen jednou, narozdíl od jiných zubařů, kde mi vypadaly plomby. Preventivní návštěvy jsou důležité a proto je potřeba některým vzpurným pacientům zdůraznit aby chodili častěji! Tohoto lékaře vřele doporučuji!

Přešla jsem k panu doktoru Bočkovi v nedávné době a jsem velmi spokojena. Pravda je, že ošetření u zubního lékaře je drahé všude a nejen u něj. Zřejmě je důležité chodit k zubaři preventivně a pak se ty sumy nevyšplahají kam nechceme. Jinak si je třeba uvědomit kolik peněz věnujeme pro svoji zábavu a s porovnáním k tomu so investujeme do zdraví to jistě bude zanedbatelné.

Zpravuje zuby se smyslem pro estetku, za výkon se platí jako jinde. Je velmi pečlivý.

Pan doktor je zkušený zubař, ale bohužel předražený

Velmi dobrý, pečlivý, příjemný, od té doby, co se mi stará o zuby, nemám žádné problémy, nejlepší zubař, ke kterému jsem kdy chodila.