Miriam Sýkorová, gynekolog Pardubice

MUDr. Miriam Sýkorová

Gynekolog

17.listopadu 254, Pardubice
Sam. ordinace PL - gynekologa

Velmi ochotná, milá paní doktorka. Vždy pomůže a snaží se poradit, aby se problém pro příště předešlo.

Mě paní doktorka hodně pomohla. Třeba i psychicky, když mi podala vysvětlení, kterého se mi u jiných odborníků nedostalo. Je velmi milá, stejně tak i sestřička. To čekání, pravda, někdy příjemné není. Ale pokud není způsobeno braním protekčních pacientů, dlouhými nebo častými přestávkami, což podle mě není tento případ, jsem schovívavější.

Jsem v důchodovém věku,k paní doktorce chodím už spoustu let,vyřešila hodně mých zdravotních problémů.Vždy k mé spokojenosti.Chválím a doporučuji.

Profesionální a zároveň lidský přístup. Příjemná atmosféra od čekárny po ordinaci. Vřele doporučuji

Milá,vstřícná,jemná,zodpovědná

Paní doktorka Sýkorová je velice dobrá lékařka a vše u ultrazvuku i vyšetření vysvětluje a ukazuje...vždy je příjemná a odpovídá na vše, na co se jí zeptám, vysvětlí léčbu a důvod,proč ji zvolila a co bude následovat za vyšetření a za jak dlouhou dobu. A jak se bude postupovat v případě, že nedojde k nápravě, volí podle mne vždy cestu šetrnou k pacientovi. Je věcná a přesto její přístup, byť není "slepicoidní" a podlézavý, velice oceňuji, doktor má být vždy bez emocí a ne s každým brečet a nad každou hysterkou kvokat. Umí pochválit, umí vynadat a když si přes její vysvětlení stojí paličatě pacient na svém, nechá to na něm..nemůže přece nikomu nic nařizovat. Objednání na termín a hodinu mi vyhovuje, vždy jsou na řadu nejdéle do půl hodiny po termínu, což je oproti jiným ordinacím naprosto skvělé.
Velice si jí vážím.
Šárka Matyášová, Pardubice

PS: a sestřička je taky skvělá!

Doporučuji,nejlepší!!!

Paní doktorka je příjemná a to i v případě přetékající čekárny, často díky neobjadnaným pacientkám, které nechají své problémy na poslední chvíli a zanedbávají prevenci a pak škemrají u dveří, aby je paní doktorka vzala, čehož jsem byla několikrát svědkem. Moje problémy paní doktorka vždy diagnostikovala a vyléčila správně. Sestřička je také profesionální a příjemná. Dále mě vyhovuje, že nikde nemusím pochodovat, nebo čekat s holým zadkem, jak tomu bývá jinde zvykem-příjemné prostředí ordinace.

Před pani doktorkou jsem chodila k panu doktoru Slaninovi a to se absolutně nedá srovnat. Když jsem poprvé nečekaně otěhotněla, brala jsem nevhodné léky a výše zmiňovaný doktor by mě rovnou poslal na potrat, že budu mít postižené dítě. Byla jsem s ním už dlouhodobě nespokojená, takže jsem lékaře změnila a pani doktorka mi byla doporučena. Na rozdíl od něj mě uklidnila, co má takových maminek se zdravými dětmi, doporučila vyšetření plodové vody a dneska mám zdravé dítě. Teď jsem těhotná podruhé a příjde mi, že vše dělá tak jak má a je příjemná.
Pravda jen, že objednací časy vůbec nedodržujou a dlouho se čeká. Na druhou stranu jsem to zažila skoro u všech doktorů.
Negativní hodnocení mě docela udivilo, ale je vidět že na každého lékaře jsou tady negativní i pozitivní názory.

Š

S paní doktorkou jsem velice spokojená - chodím k ní již zhruba 16 let. Vyslechne, vyšetří, poradí, zbytečně nezdržuje a ani já díky jejímu přístupu nemám pocit, že ji zdržuji. Má velice dobře vybavenou ordinaci (mám porovnání díky jejím "zástupům" v době dovolených...). Během obou těhotenství jsem k ní chodila do "Těhotenské poradny", a byla jsem také spokojená. Má fajn sestřičku, moc ochotná a milá paní. Je pravda, že i když jsem objednaná, stane se, že čekám poněkud déle... Ale přesto jsem zde spokojená...