Miriam Sýkorová, gynekolog Pardubice

MUDr. Miriam Sýkorová

Gynekolog

17.listopadu 254, Pardubice
Sam. ordinace PL - gynekologa

Paní doktorka není zlá, ale místy její zkušenosti byly dosti špatné a špatná léčba, často ani nečte kartu kdo k ní vlastně přišel.

K paní doktorce jsem chodila spoustu let. Byla vždy příjemná. Dokud jsem neměla žádný zdravotní problém, tak mi vadilo jen to příšerné čekání. Když jsem však začala mít zdravotní potíže, musela jsem si po dvou letech zbytečných návštev najít jiného gynekologa. Kdybych tehdy nezměnila lékaře, byla bych dnes bez ženských orgánů a odkázaná na hormony (jak navrhovala paní doktorka), takže mimo jiné zdravotní potíže i tlustá jako bečka. Je to již několik let a nejsem po žádné operaci,
jen po laparoskopickém vyšetření a změna antikoncepce vše udržuje v mormě. Cítím se zcela v pořádku, nový pan doktor mě pravidelně každého půl roku dělá "důkladné" vyšetření, včetně laboratoře a operaci považuje za zbytečnou. Pokud chcete psát jen prášky, tak klidně, ale pokud máte zdravotní potíže nedoporučuji!

Ve svých 25 letech (bezdětná) chodím s cystou na vaječníku o rozměrech 3x3 cm. Mé kontroly u doktorky byly, dokud jsem nešla od ní, pravidelné a za celou dobu ji ani nenapadl důvod, proč nemenstruuji a kdepak se tak velká cysta objevila. Co hůř, na ultrazvuju jsem viděla nějaký objekt, ale já, jako laik, tomu nerozmím a pí. Sýkorová mě na to ani neupozornila, že tam něco je. Rvala do mě antikoncepci horem dolem, pak jsem ji zase měla vynechat, atd.atd. To není léčení problémů, ale jen maskování. Nyní jsem jinde u velmi milé doktorky a podstoupila jsem i vyšetření na endokr, na které mě odeslala. Pí. Sýkorovou opravdu nedoporučuji. Já jsem člověk tolerantní a vím, že každý má "i své dny". Opravdu tato paní doktorka léčí podle nálady, ale možná k někomu je vstřícná. Možná.

Opravdu neléčí, jen maskuje a ani Vám ten problém neřekne přímo, jen v indiciích. Nechoďte k ní, jiných, schopnějších doktorů, je jinde dost!

K paní doktorce jsem chodila od svých 14let, teď pár let poté jsem od ní odešla. Důvodem byl přístup ke mně, když jsem otěhotněla. Nebyla si jistá, zda plod žije a se slovy : " příjďte za 14 dní, třeba TO přežije. " mě šokovanou poslala domů. Dodnes na to vzpomínám s hrůzou.

Je to ten nejhorší gynekolog, kterého jsem kdy zažila do mých třiceti let, necitlivá, arogantní, za jejího působení na pardubické poliklinice nechávala její sesetra držet skumavku u jehly trčící z ruky, aby do ní nakala krev i přesto, že se člověku dělalo špatně. Vůbec nedoporučuji je to sadistka....

K paní doktorce jsem chodila několik let.V té době zjišťovala příčiny mé neplodnosti stylem-nasadíme léky a uvidíme....toto se dělo několikrát za sebou.Nikdy jí nenapadlo,že by bylo třeba lepší mne poslat na laparoskopii.....Odešla jsem k jiné paní doktorce.Tam bylo to samé s jedním rozdílem-v mých 38 letech mi oznámila,že ještě nepřišel můj čas...To mne rozčílilo.Odešla jsem k jinému panu doktorovi a jak to dopadlo?První,co bylo,okamžitá laparoskopie pro zjištění příčin.Z tohoto důvodu paní doktorku Sýkorovou nedoporučuji....