Nová 1, České Budějovice
Stomatologická ordinace

O

JE NEJLEPŠI!!!!!!!!!!!!!!!!!!Velmi mila komunikace a profesionalni pristup.Vstřicny personal a zlate ruce pana doktora.Perfektni praci,jsem spokojena.Doporučuji.Olesja Kuzdralova

F

Jako muzikant, hrající na žesťový nástroj, jsem vděčný panu doktorovi Musilovy za velmi dobře opravené a zhotovené náhradní zuby na kterých se mi hraje lepší než na moje původní –vlastní. Ošetření, které poskytuje on a jeho příjemný personál nemá chybu. Vřele doporučuji.
František Moudrý

Skvělý odborník,příjemný personál i prostředí a zacházení.Prostě 1*****

marně budete hledat lepšího profesionála! jeho práce i přístup je víc!!! než 100%ní, a to platí i pro jeho pomocný personál. poměrně záhy a často mi po zákroku jiných zubařů vypadla nějaká ta plomba. známá mi doporučila tohoto lékaře, že je fakt dobrej a i když to k němu mám z jindř. hradce tam a zpět 100km, byl to ten nejlepší typ!
před více než 12ti lety mi postupně spravil všechny zuby a zachránil zub, který dva jiný zubaři odepsali a chtěli vytrhnout s tím, že se určitě zachránit nedá. dodnes o zubech nevím a udělal to tak kvalitně, že jsem od té doby nemusel zubaře vyhledat, i když vím, že by se mělo chodit na kontroly každých půl roku. navíc od první návštěvy tohoto zubaře už nemám obavy z bolesti, protože on opravdu ví jak na to, aby návštěva jeho ordinace byla příjemným zážitkem. jednoznačně doporučuji.

mam dva zubni implantaty již několik let od Mirka Musila a se službama jsem maximalně spokojen. Odvede vždy perfektni práci a ma lidsky přístup k pacientům.

Je prostě nejlepší.

Pan doktor je velmi precizní a důkladný, po cca 10 letech jeho péče mám zuby v perfektním stavu.

Jem u pana doktora spokojená.

souhlasím