Mgr.

Miluše Suntychová

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeut, Dětský psycholog přijímá nové pacienty

4 názory +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 164 návštěv profilu během posledních 30 dní

Vítejte na mém profilu. Jmenuji se Miluše Suntychová (1976). Pracuji v soukromé psychoterapeutické praxi na Praze 1. Nabízím terapeutickou pomoc s lidským a profesionálním přístupem… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Mgr. Miluše Suntychová

Těšnov 5, Praha 1, Praha 1
    110 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Terapie v sobotu 1 000 Kč

Hodnocení pacientů

• K
    Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

K paní Suntychové jsem se dostala náhodou, když jsem celá zoufalá hledala kontakt na nějakého terapeuta, ke kterému bych mohla s důvěrou chodit a řešit své osobní problémy.

Jsem si jistá, že tápajících lidí, jako jsem byla já je spousta, proto bych Vám paní Suntychovou chtěla z celého srdce doporučit!

Je to empatická a milá paní, která mi díky trefným otázkám a prostoru pro přemýšlení dokázala pomoci s problémy, které jsem dlouhodobě řešila.

Nehodnotí, ale motivuje a nastavuje nezávislý pohled na danou situaci. Paní Suntychová mi pomohla dostat se do takové pohody, až jsem z toho otěhotněla :)

Miluše Suntychová2018-10-12

Děkuji Vám za milá slova.

• M
    Umístění: Mgr. Miluše SuntychováSlužby: dlouhotrvající problémy

Velmi děkuji paní doktorce za pomoc s mým problémem. Chodila jsem k ní rok a půl a má fakticky příjemný přístup. Chodila jsme k ní ráda a zároveň mi moc pomohla. Jsem spokojená.

Miluše Suntychová2018-10-12

Děkuji za zpětnou vazbu :-).

• D
    Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Nemohu jinak, než pochválit přístup k mé osobě. Mám problémy s výchovou nevlastního dítěte. Po několika sezeních u paní psychoterapeutky jsem si uvědomila, že je třeba nahlížet na tento problém z jiného úhlu. Konzultace byly přínosné.
    Vřele doporučuji.
    Danuše

Miluše Suntychová2017-12-21

Děkuji :-).

• Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Prijemna a empaticka, umi byt nekdy i "drsna", kdyz je to potreba. Donuti vas o sobe premyslet a lepe se poznat. Klade dobre otazky. Mohu jen doporucit.

Miluše Suntychová2017-11-28

Když dobrá a bezpečná zpětná vazba v terapii sedne jako poklička na hrnec, tak se to pozitivně odrazí i v životě ve vztahu k sobě a ke druhým :-).
    Pěkný den a díky za osobní názor.

Dotazy od pacientů (30)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Vítejte na mém profilu. Jmenuji se Miluše Suntychová (1976). Pracuji v soukromé psychoterapeutické praxi na Praze 1. Nabízím terapeutickou pomoc s lidským a profesionálním přístupem u metra Florenc/kousek od Masarykova nádraží v centru Prahy. Příjemné a diskrétní prostředí.

Nabízím pomoc lidem, kteří se dostali do obtížné životní situace, chtějí se o ní poradit a řešit ji. Dále poskytuji konzultace těm, kdo cítí potřebu se rozvíjet, nacházet nový směr a nový smysl svého života. Vztahové problémy a úzkosti, které pramení z různých příčin a které Vás trápí, jsou rovněž témata, se kterými se můžete objednat.
    Při práci s klienty považuji za nejdůležitější vytvářet vztahy postavené na vzájemné důvěře, úctě a respektu. Nabízím a zaručuji bezpečný prostor pro vyjádření, zachování mlčenlivosti a naprostou diskrétnost.
    Během života se všichni setkáváme s různými problémy, které se nám daří řešit více či méně úspěšně, a každý z nás se může někdy dostat do obtížné životní situace. Pokud cítíte, že Vaše životní situace je příliš vyčerpávající,anebo z ní nemůžete najít východisko, pak je důležité mít někoho, s kým se o tuto zátěž můžete podělit, někoho, kdo ji unese (profesionál s terapeutickým výcvikem), někoho, s kým můžete společně hledat řešení.
    Rozhodnutí obrátit se v takovéto situaci na terapeuta nebývá vždy jednoduché, pokud se ovšem rozhodnete, může to být cesta k objevování Vašich možností a skrytých zdrojů. Ve dvou se vše lépe táhne...snáze dochází k přijímání a vyrovnávání se s tím, co život někdy přináší.... Mým cílem je podpořit Vás tak, abyste se na své životní cestě cítili spokojeněji, radostněji a smysluplněji.

• psychoterapie

Ukončené školy

• 5 letý |(2009 - 2013) psychoterapeutický výcvik akreditovaný pro práci ve zdravotnictví (Existenciální analýza a logoterapie - SLEA), práce pod supervizí
  • Specializační výcvik v traumaterapii - 200 hodin pod vedením PhDr. Jany Božukové (Vídeň).
  • Výcvik v párové terapii
  • Specializační výcvik v diadické vývojové terapii DDT (Petra Winnette, PhD.) - ve výcviku
  • Univerzita Palackého Olomouc (2000 - 2005)
  • Vyšší zdravotnická škola Ostrava (1994 - 1997)
  • Gymnázium - humanitní obor

Publikace

• Aktivní účast na konferenci MPSV,CSS
  • Cena děkana za diplomovou práci

Ocenění

• Členka Společnosti pro logoterapii a existenciální analýzu Praha SLEA, Bádeniho 1, Praha 6

Znalost jazyků

• Rehabilitační ústav Ostrava Hrabyně
  • Psychiatrické centrum Praha
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií Praha
  • Fakultní nemocnice s poliklinikou Ostrava - Poruba
  • Ministerstvo práce a sociálních věcí
  • Rehabilitační ústav Darkov
  • Rehabilitační ústav Ostrava - Hrabyně
  • Rehabilitační ústav Opava Chuchelná
  • Speciální školy a školky pro děti a dospívající, ÚSP.
  • ÚSP Brandýs nad Labem

Certifikáty

• Miluše Suntychová, psychoterapeut ve městě Praha - Certifikáty
  • Miluše Suntychová, psychoterapeut - Certifikáty

Nemoci

• párová terapie
  • nemoc, ztráta mně blízkého člověka
  • samota, smutek
  • někdo se mnou nevlídně zacházel
  • jsem nemocná/ý, lékaři mi doporučili terapii
  • rádi byste uplatnili svůj životní potenciál, hledáte podporu.
  • mám problémy doma, ve škole, s kamarády
  • úzkosti, strachy
  • něco, po čem moc toužím, se mi nedaří...
  • chci být sáma/sám sebou
  • pokud si nejste jisti, kontaktujte mne se svými potížemi
  • něco těžkého se mi v životě přihodilo, nechci v tom být sama/sám

Fotografie