přijímá nové pacienty

Individuální konzultace/terapie • 1 400 Kč

Párová konzultace • 1 400 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Hotovost

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Konzultace probíhají osobně nebo online :-)
Na konzultaci je potřeba se předem objednat :-)

Nejčastěji hledané služby

Od 1 400 Kč

Od 1 400 Kč

2 800 Kč

2 800 Kč

Mgr. Miluše Suntychová

Pracuji v soukromé psychoterapeutické praxi na Praze 1. Najdete mne poblíž stanice metra Florenc, pár tramvajových stanic od Masarykova a Hlavního nád...

Ukončené školy

• ukončené psychoterapeutické vzdělání akreditované min.zdravotnictví ČR (směr existenciální analýza a logoterapie - SLEA) pod vedením Mgr. Martiny Vondrové a PhDr. Martina Wagenknechta
  • Specializační výcvik v traumaterapii
  • Výcvik v párové terapii
Zobrazit více

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Znalost jazyků

• Čeština

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová Individuální psychoterapie (50 minut)

Byla jsem zatím na dvou sezeních, ale paní Míla je opravdu moc sympatická osoba. Hned při vstupu do ordinace se cítíte příjemně a vítáni. Víte, že mluvíte s někým, kdo je tu pro vás a cítíte opravdový zájem. Naslouchá a nechá vás mluvit, ale zároveň reaguje a skvěle se doptává. Ačkoli řeším problém, na sezení s Mílou se od první chvíle těším.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní Míla je moc milej, pozornej a přemýšlivej člověk. Hned při podání rukou si všimla jak mám studenou ruku a ihned mi nabídla, jestli bych se nechtěla zahřát třeba teplým čajem. Během terapie mi pozorně naslouchala a i když jsme spolu ještě zatím nepřišly na řešení mého zapeklitého problému, i tak jsem byla moc ráda, že jsem se k paní Míle objednala

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová Individuální konzultace/terapie

První sezení bylo úžasně osvobozující, nebál jsem se říct vše hned. Klidná a příjemná atmosféra. Doporučuji.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová Individuální psychoterapie (50 minut)

K paní Míle jsem se po roce opět vrátila, protože narozdíl od jiných psychoterapeutů, které jsem poznala, jsem si k ní zvládla okamžitě vytvořit důvěru. Moc si cením jejího velmi osobního přístupu, který vám dává dojem, že jí na vás opravdu záleží. Umí se dostat k jádru problému a nenásilně se na něj zaměřit a hledat vhodné řešení. Vždy se na schůzky s ní těším, protože pokaždé odcházím s velmi dobrým pocitem a úlevou. Paní Mílu vřele doporučuji. Je skvělá terapeutka i žena.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová Individuální psychoterapie (50 minut)

K paní Míle chodím už 8 měsíců, začala jsem v době, kdy jsem měla úzkostné panické záchvaty, se kterými jsem si nevěděla rady, její přístup je velmi lidský, empatický, terapie probíhají formou nenásilného rozhovoru a od prvního sezení ve mě vzbudila velikou důvěru. Problém jsme poměrně rychle vyřešily a chodím k ní dále, protože je to pro mě pomoc v seberozvoji a postupně s ní přicházím na jiná životní témata, která mohu rozvíjet a tím si zlepšovat kvalitu života. Paní Mílu mohu vřele doporučit!

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová Individuální konzultace/terapie

Paní Miluška je výborná terapeutka a skvělá žena v jednom. Během několika měsíců mi moc pomohla. Na návštěvy jsem docházela 1x za dva týdny. Sezení, ačkoliv často psychicky náročné, byly obrovsky obohacující a rady a názory paní terapeutky byly neocenitelné. Pomohla mi najít v životě směr a překonat složité období. Mohu jen doporučit.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová Individuální konzultace/terapie

Po prvni navsteve uz jsem citila, ze je mi trochu lip. Pani Mila je moc prijemna a empaticka. Pta se na ruzne veci velmi opatrne a snazi se najit ten koren problemu. Planuju chodit pravidelne a moc se tesim na dalsi navstevu.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová Individuální konzultace/terapie

Zatím jsem s paní Suntychovou měla jen pár sezení, ale musím říct, že zatím jsem velice spokojena. Paní psychoterapeutka je velice příjemná, empatická a vždycky nabídne jinou perspektivu k mému problému. Poslední měsíce byly pro mě velice těžké, ale i přesto z terapie odcházím s lepší náladou a nadějí, že ne všechno je zcela ztracené. Terapie je náročná a člověk ze sebe musí hodně vydat, ale věřím, že je to cesta správným směrem. Osobně oceňuji také otevřenost a laskavost, se kterou paní Suntychová do terapie přichází. Prostředí je také velice příjemné. Za mě tedy rozhodně doporučuji, ať už přicházíte s jakýmkoliv problémem.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová Individuální konzultace/terapie

Po vystřídání několika terapeutů jsem našla konečně někoho, kdo má obrovskou empatii, zájem o klienta, poradí. Moc Vám Miluško děkuji, jste pro mě velkou životní oporou.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Miluška je zlatá a velmi milá, neměla jsem problém se ji zcela otevřít, důvěřovat a postupně mi tak pomohla překonat mé problémy.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, už mě asi 10dni trápí jeden problém s hlavou, a nevím co to je nebo co s tím, je to složité popsat ale pokusím se o to.
Už víc jak týden mám pocit v hlavě jakoby bych myslel furt do hlavy, jakoby to dělal mozek.. Nemůžu s tím nic dělat a nechce to přestat přijde mi že na něco furt myslím přitom nevím na co.. každý den když se probudím tak to mám 24hodin denně a nechce to přestat, nemůžu ani v klidu usnout když zavřu oči prostě mi furt přijde že mi myslí hlava a nechce přestat. Když něco čtu nebo koukám na film tak se snažím soustředit ale přijde mi že hlava se mi soustředí na 2 věci na jednou. Koukám na film snažím se soustředit na děj filmu, přijde mi že se mi zamyslí hlava, že koukám na film ale přitom to vnímají jen oči ale mozek nebo hlava furt mysli.
A to mám každý den v kuse nevím co dělat někdy se to zvrtne až tak že mám pocit že každou chvíli zešílím.. A musí mě uklidnovat přítelkyně že to bude dobrý.. Už jsem i několikrát brečel ať to přestane přijdu si v jednom nekonečným kruhu. Ale když jdeme s přítelkyni ven nebo furt mluvíme tak hlava je v klidu nemyslí na nic a cítím se jako dřív ale jakmile přestaneme tak to hlava začne dělat znova a znova a já to nemůžu zastavit.Jen jsem měl ošklivej pracovní úraz ale myslím si že to nemá nic s tím společného.tak 3 týdny. Ale začalo se mi to dít po úrazu, myslím si jestli nemám trauma. Byl bych moc rád za pomoc.

přidávám se k odpovědi paní kolegyně. Určitě je potřeba jako první krok lékařské vyšetření (za svým praktickým lékařem, spolu se dohodnete, co bude dál).
Držím palce, M. Suntychová

Mgr. Miluše Suntychová

Dobrý den je mi 45 let a od svých 40 let trpím depresemi hlavně jarní a podzimní období neberu žádné antidepresiva vše řeším přírodní formou kurkuma,kozlík atd... Chci se zeptat jestli vaše léčba by mi nějak pomohla? Díky za odpověď.

zajímalo by mě, jak Vám přírodní léčba "zabírá", jak víte, že jsou to deprese, jak Vám komplikují život?....zda můžete pracovat, žít tak, jak si přejete, co na to Vaši blízcí..? Lidé s depresemi jsou častými návštěvníky terapeutů, protože pokud se jedná o depresi,tak ta sama nepřejde. Potřebuje léčit, ideálně v posloupnosti 1. krok lékař(diagnostika), 2. terapie.
Držím palce,
s pozdravem