Těšnov 5, Praha 1, Praha 1 , Praha
Mgr. Miluše Suntychová (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
734 76.....

DDP - diadická vývojová psychoterapie (pro děti v pěstounské péči, děti adoptované) - 50 min. (Po - Pá) • 400 Kč

Individuální terapie - sezení trvá 50 min. (Po - Pá) • 800 Kč

Individuální terapie v sobotu - 50 minut, 50% příplatek • 1 200 Kč +3 Více

Krizová intervence - sezení trvá 50 min. (Po - Pá) • 800 Kč

Manželská/partnerská terapie - sezení trvá 100 min. (Po- Pá) • 1 600 Kč

Manželská/párová terapie v sobotu - 100 minut, 50% příplatek • 2 400 Kč

Vítejte na mém profilu. Jmenuji se Miluše Suntychová (*1976). Pracuji v soukromé psychoterapeutické praxi na Praze 1. Nabízím terapeutickou pomoc s li...

• potřebujeme pomoci se vztahem
  • smutek, starosti, pocity strachu, ztráta smyslu
  • někdo se mnou nevlídně zacházel

Ukončené školy

• ukončené psychoterapeutické vzdělání akreditované min.zdravotnictví ČR (směr existenciální analýza a logoterapie - SLEA)
  • Specializační výcvik v traumaterapii pod vedením PhDr. Jany Božukové
  • Výcvik v párové terapii (2016) - pod vedením Mgr. Vondrové a MUDr. Zvánovcové

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Krizová intervence - sezení trvá 50 min. (Po - Pá)

Mgr. Miluše Suntychová

Individuální terapie - sezení trvá 50 min. (Po - Pá)

Mgr. Miluše Suntychová

Manželská/partnerská terapie - sezení trvá 100 min. (Po- Pá)

1 600 Kč

1 200 Kč

400 Kč

400 Kč

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Paní Miluška je opravdu profesionál na svém místě. Je velmi milá, usměvavá a zábavná. Jsem hodně komplikovaný, náročný a zkusil jsem mluvit s několika lidmi, ale nikdy to nefungovalo... S Miluškou jsem se již od první chvíle nebál mluvit o čemkoli. Cokoli mám na srdci tak jí řeknu. Jsem k ní upřímný a když se stane, že narazíme na něco, o čem ještě nejsem připraven mluvit, nenutí mě do toho. Má příjemně zařízenou ordinaci a vždy nabídne nápoj. Jsem opravdu rád, že jsem k Milušce začal chodit, hodně mi pomáhá a vidím pokrok! Určitě bych ji doporučil všem, kteří trpí úzkostmi nebo depresí, stejně jako já.

Děkuji :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Miluše Suntychová individuální terapie - sezení trvá 50 min.

Po prvním sezení mám velice dobrý pocit z návštěvy u paní Suntychové, ale jedno sezení určitě nestačí.

O
Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

K pani doktorke ma priviedli úzkosti a paniky, ktorými som dlhú dobu trpela. Dlho som váhala, či vôbec má zmysel ísť za odborníkom a či by mi vedel pomôcť, no som veľmi rada, že som sa k tomu odhodlala a že som sa dostala práve k pani doktorke Suntychovej.

Na terapiu chodím cca rok a môžem s radosťou povedať, že mi sedenia veľmi pomáhajú. Pani doktorka je milá, ústretová a človek sa u nej skutočne nebojí rozprávať aj o bolestivých veciach. Hlavne vďaka jej prístupu sa postupne učím zvládať úzkosti a ďalej napredovať v osobnom rozvoji.

Za seba môžem pani doktorku Suntychovú jedine doporučiť.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Paní Miluše je velice vstřícná a vřelá osoba. Přišla jsem za ní s problémy s úzkostmi a velice mi pomohla a nadále pomáhá.
Vytváří uvolněné a důvěrné prostředí, ve kterém se člověk nebojí otevřít. Je to odborník na svém místě. Jsem moc ráda, že jsem navštívila zrovna jí.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová Deprese

Své dlouhotrvající problémy s depresivními náladami jsem se pokoušel v terapii řešit již několikrát, ale až s paní Suntychovou mám pocit, že se dlouhodobě někam posouvám.
Je milá, vstřícná a umí vytvořit velmi příjemné prostředí, ve kterém se člověk nebojí otevřít se a svěřit se i s věcmi, o kterých se mluví těžko.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Paní Miluše, nebo jak já říkám Miluška, je skvělá. Opravdová profesionálka a velmi vřelá osoba. Má moji důvěru, cítím, že mi rozumí a pomáhá. Doporučuji!

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Dlouho jsem váhala nad vyhledáním pomoci se stavem, jež se nejčastěji projevoval jako návaly úzkosti a jsem ráda, že jsem ji vyhledala a považuji za štěstí, že jsem našla právě paní doktorku Suntychovou.

Paní doktorka je velmi příjemná a má pochopení, pročež se na setkání s ní vždy těším. Zároveň na sobě pozoruji sice pozvolné, ale za to stabilní zlepšování mého stavu. Pomáhá mi vidět mé obtíže z jiného úhlu a klást si ne vždy příjemné otázky.

Mám díky sezením u paní doktorky pocit, že mé obtíže jsou zvládnutelné a co víc, začínám mít vysloveně chuť je řešit a ne je v sobě dál "zametat pod koberec" a pozoruji jak se díky tomu zlepšuje kvalita mého života.

Mohu jedině doporučit :)

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

K paní Suntychové jsem se dostala náhodou, když jsem celá zoufalá hledala kontakt na nějakého terapeuta, ke kterému bych mohla s důvěrou chodit a řešit své osobní problémy.

Jsem si jistá, že tápajících lidí, jako jsem byla já je spousta, proto bych Vám paní Suntychovou chtěla z celého srdce doporučit!

Je to empatická a milá paní, která mi díky trefným otázkám a prostoru pro přemýšlení dokázala pomoci s problémy, které jsem dlouhodobě řešila.

Nehodnotí, ale motivuje a nastavuje nezávislý pohled na danou situaci. Paní Suntychová mi pomohla dostat se do takové pohody, až jsem z toho otěhotněla :)

Mgr. Miluše Suntychová

Děkuji Vám za milá slova.

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová dlouhotrvající problémy

Velmi děkuji paní doktorce za pomoc s mým problémem. Chodila jsem k ní rok a půl a má fakticky příjemný přístup. Chodila jsme k ní ráda a zároveň mi moc pomohla. Jsem spokojená.

Mgr. Miluše Suntychová

Děkuji za zpětnou vazbu :-).

Umístění: Mgr. Miluše Suntychová

Nemohu jinak, než pochválit přístup k mé osobě. Mám problémy s výchovou nevlastního dítěte. Po několika sezeních u paní psychoterapeutky jsem si uvědomila, že je třeba nahlížet na tento problém z jiného úhlu. Konzultace byly přínosné.
Vřele doporučuji.
Danuše

Děkuji :-).

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Hezký den, byl mi diagnostikován lehký zánět nadvarlete. Při lékařském vyšetření na urologii mi doktor předepsal atb Ofloxin a čípky proti bolesti a zánětu Indometacin. Vzal jsem si oba léky najednou v 9 večer. Ve 12 šel spát. Ve tři jsem se probudil ze snu s šílenou úzkostí a pocitem, že na mě padá něco jako tíha okolí a z této úzkosti jsem se nemohl za boha dostat. Nezvládal jsem to, přítelkyně mě neuklidnila a volala mi záchranku. Zpětně byla celá situace naprosto iracionální. K vyšetření se nebudu vyjadřovat, nicméně píchli mi diazepam na uklidnění a v klidu jsem usnul opět doma. Léky jsem vysadil. Od té doby se cítím nesvůj, lehce vystrašený a nevím proč se to vlastně stalo.. Teď je to dva dny a stav se neopakoval. Rád bych se zeptal, jestli si myslíte, že stav úzkosti opravdu může nastat jako vedlejší účinek z léků? U atb psali 1/100 agitovanost. Nebo myslíte, že by se mohlo jednat začínající psychickou chorobu? Případně poradili byste mi podstoupit nějaké psychologické/ psychiatrické vyšetření? Moc děkuji

Dobrý den,
    pokud máte pocity šílené úzkosti a tíhy i nyní, doporučila bych Vám se objednat k psychologovi, nebo k terapeutovi.K tomu, aby Vám poradili, je potřeba vědět více informací, osobní kontakt, napadá mne spousta otázek, na které bych se Vás potřebovala zeptat.
    Takhle na dálku s minimem informací opravdu těžko říci něco konkrétního.
    Držím palce, aby bylo brzy lépe.
    S pozdravem
    M. Suntychová

Dobrý den,
    OCD umí ošetřit patrně více terapeutických směrů, nejen KBT. Např. existenciální analýza a logoterapie postupuje v 6 krocích, první kroky mají za cíl pacienta uklidnit, teprve potom se může přistoupit ke konfrontaci OCD představ s realitou, hledají se souvislosti a dochází k posílení té části člověka, která je pro každného z nás typická, v čem jsme osobní, svého já.
    Jedná se o dlouhodobou terapii, nejedná se o nástup úlevy za pár hodin.
    Jsem si vědoma, že popisuji postup velmi stručně, ovšem terapie OCD prostřednictvím směru existenciální analýzy je ve skutečnosti velmi podrobná a těžko tady celý postup mohu popsat na jednu stránku.
    S pozdravem

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ocenění

• Členka Společnosti pro logoterapii a existenciální analýzu Praha SLEA, Bádeniho 1, Praha 6

Publikace a články

Publikace (1)