Miluše Bardová, gynekolog Příbram

Miluše Bardová

Gynekolog

Podbrdská 269, Příbram
Sam.ord. PL - gynekologa

Pani doktorka je velice prijemna a mila. Se vsim poradi. Hlavne je velmi citliva. Nemuzu si stezovat. Mohu jedine doporucit.

Paní doktorka je super, zeptá se vás i na normální život, je příjemná, milá. Se sestřičkou též nemám žádný problém. Vyšetření bylo provedeno bez stresu a nepříjemností, dokonce i ultrazvuk :). Pomohla mi též vyřešit dlouholetý problém. Tímto jí moc děkuji

S paní doktorkou jsem nikdy neměla problém, sestra se však chová jako nevycválanec. Doufám, že si toto přečte a zamyslí se sama nad sebou! Když má otrávený život, neznamená to, že ho musí znepříjemňovat i druhým.

Dobrý den. prosila bych tady moc někoho o radu. Náký dobrý gynekolog po PŘÍBRAMI. Tet chodim k paní doktorce Bárdové a nejsem moc spokojená a vůbec chování sestry,většího hulváta jsem vážně ještě nepotkala!

K paní doktorce chodím a jsem s ní navýsost spokojená. Vždy mi poradila, zodpověděla veškeré dotazy a hlavně se o mne pečlivě stará. Při sebemenším podezření mi okamžitě věnuje zvýšenou pozornost. :) Paní doktorku mohu jen doporučit!

Pani doktorka je hodná a milá vždy mi poradila a pomohla v těhotenství si na ní nemohu vubec stěžovat hlídala mě vždy pečlivě prohllídla když se jí něco nezdálonebo mi vyšli huře vysledky vždy mě poslala do špitálu na konzultaci já osobne k ní chodím již 7 let a neměnila by jsem

Mohu jenom doporučit, paní doktorka je svědomitá, pečlivá, nic nezanedbá a ještě doporučí opatření navíc při obtížích. Moc mi pomohla a její přístup je velmi osobní a vřelý. Je skvělá!

K paní doktorce chodím 15let,je hodná a jiný gynekolog mi nepřišek na rakovinu čípku a paní doktorka ANO.Okamžitě mne odeslala do Prahy na onkologii kde mne odoperovali zavčas v zárodku a dodnes jsem v pohodě a pod její kontrolou je vše v pořádku.Nesouhlasím s vašima nazorama.Paní doktorka Bardová je hodná ,obětavá a milá lékařka.Přehlásila jsem k ní celou svou rodinu a každá z nás má jiné obtíže a vždy je zvládla s ochotou,odborností a milým chováním!!!

Paní doktorka mi přijde také zmatená. Moje sesta od ní přestoupila k panu doktoru Matouškovi, a prý se to nedá vůbec srovnat. Naprosto jiný přístup. Také uvažuji o změně. A co se týče sestičky, souhlasím s paní, nepříjemnější sestřičku jsem ještě nepotkala.

Zrovna jsem byla u paní doktorky,si jen změnit antikoncepci.Po odchodu jsme nevěděla kde mi hlava stojí.Několikrát se ptá na co jdu,když řeknu pro jinou antikoncepci,tak se mě ptá proč chci změnu,řeknu jí ,že od poslední návštěvy mě řekla,že musím změnit antikocepci.Nevím co si do těch jejích papíru píše,ale je opravdu hodně a hodně zamtená.Nemám sní dobré zkušenosti,a řekla bych ,že ani neporadí ,prostě nic.A sestřička není taky dvakrát příjemná.