Kunčice pod Ondřejníkem 569, Bruntál
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Zdravotnické středisko 500, Kozlovice
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Konečně lékař, který nezná jen antibiotika a dovede přiznat, že není nejchytřejší na světě a pošle dítě k odbornému vyšetření.

K této lékařce jsem chodila celých 18 let, a vůbec ji nedoporučuji. Na nemoci Vám nedá žádne léky, a když příjdete s tím, že Vás bolí v krku a vypadá to na angínu nebo máte horečku tak řekne že je to normální a dá Vám nějaké bylinky, Opravdu tuto lékařku nedoporučuji..

hodnotím jako velmi dobrou lékařku ,chodila jsem k ní se dvěmi dětmi celých devatenáct let , a to že hned nenapíše chemikálie ale doporučí bylinky a homepatické přípravky jsem ji také zazlívala než jsem pochopila jak to funguje .A že tělo se musí snažit samo co nejvíc a pak až se píšou ,,LEKY" .Je pečlivá a obětavá -doporučuji

jeji řešení, které má např. na anginu je vážně originální- čaj a citron----- imudon se totiž již nevyrábí jak říká..
w

Velmi zvláštní, plná protikladů. Nemám dojem, že hledí zájmu dítěte a rodiny/finance/. Dokonce si stěžuje na své příjmy, čímž zdůvodňuje nepředepsání léků.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená,je milá a hodná na děti.Nemůžu ji nic vytknout.Mělo by být víc takových lékařu.

S lekařkou mam dobré skušenosti.Mym dětem vždy pomohla

Lékařka pro děti a dorost.
Navštěvoval jsem ji celých 18 let,
nikdy mi nepředepsala adekvátní lék.
Měsíc jsem k ní chodil s bolestí břicha,
nic nepoznala,
nakonec z toho vylezl apendix.

Opravdu nedoporučuji.