Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o. plánované zákroky

Je těžké po 25leté léčbě u lékařky přejít jinam. Paní doktorka Hůrská se mě ujala, velmi odborně vyměnila plastikové náhrady za kerammické, udělala i další nezbytné zákroky. Ještě nikdy jsem se k zubaři netěšil. K této kvalitní a velmi sympatické, se budu velmi rád dál objednávat! A ještě bych ji rád pozval na oběd!

U pani doktorky som si dal urobiť keramickú korunku a som na 100 % spokojný s jej prácou. Neboli a stále drží, je príjemná a človek v jej prítomnosti sa cíti spokojene a nic ho v tej chvíli neboli,je fakt príjemná k pacientovi a zato ďakujem. Aj sestrička je príjemná a môžem povedať,že obe sú príťažlivé,ale ide o zuby a sú vo svojom obore tie naj,odporúčam ich peci

Pracuji s lidmi, kteří odvádějí zákazníkům tu lepší, tu horší práci. K paní doktorce Hůrské jsem se dostal po několika návštěvách zubařů, kteří mě doslova povýšeně odmítli přijmout pro své naplněné kapacity. Jsem přesvědčen, že paní doktorka odvedla dobrou práci, i když to mohu srovnávat jen s lékařskými zákroky vykonanými před téměř třiceti lety, které byly všechny minimálně o třídu horší.

Skvělá paní doktorka. Má krátké termíny a bere nové pacienty. Vrtala mi mezizubní kaz takovou silou, že se zastavoval vrtáček. Zub otevřela a řekla jediné slovo: hotovo. Sestra mě objednala za měsíc, i když otevřený zub se infikuje už každou minutou. Na můj dotaz, co bude dál a na co si mám dát pozor, mě odpověděla nerudně - vysávat! Skvělá paní doktorka. Měla by toho nechat.

Jsem velice spokojená s paní Doktorkou..Vždy pomůže a poradí což je pro mne důležité.Dělala nám spoustu zákroků a vždy bez problému vyléčeno a uzdraveno.Pokud nás i po zákroku někdy něco bolelo, stačilo zavolat a vzala nás bez čekání.
Nechápu,že si někdo stěžuje na nedostatečnou informovanost o cenách zákroku?
Máme pusu můžeme se vždy zeptat.
Docela koukám co tady čtu,že někdo hodnotí to jak paní doktorka vypadá?
ŽE BY NĚKDO ZÁVIDĚL?MÁ CO..SKVĚLÝCH DOKTORŮ KTEŘÍ JEŠTĚ DOBŘE VYPADAJÍ JE OPRAVDU MÁLO..
Za celou naši rodinu hodnotím super..

Výborný přístup k pacientovi.

Velmi příjemná paní doktorka, dle mého hodnocení práci odvádí dobrou.

Krhutová Dana

Nejlepší stomatolog, kterého znám.

Zdravím, k doktorce Hůrské chodím 2 roky. Je to sympatická paní doktorka.