Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o.

Paní doktorka byla má varianta v nouzi nemožnosti najít zubniho lékaře co bere. Svůj těžký omyl více hledat jsem si uvědomil až po vytržení 1 zubu, kdy mi dentální hygienická našla na pravě udělané korunce vykukujici kaz. Po oznámení paní doktorce mi tato řekla, že tam kaz není, bolest se snažila léčit antibiotiky a nakonec mi nabídla vytržení zubů, že prý korunka sundat nejde. Tak jsem urychleně změnil lékaře a ejhle jde sundat a zub zachránit. Takže pokud chcete přijít o zuby i o peníze za zbytečné ošetření, tak vřele doporučuji. Husák J.

Nikdy nechoďte k Mudr. Hůrský - čistila mi kanálky v zubu ještě za to chtěla 400 Kč to by mi nevadilo kdyby to udělala pořádně.Po týdnu jsem musela k zubařce znovu protože to byla nesnesitelná bolest,ale naštěstí měla Hůrská dovolenou a jiná zubařka se nestačila divit jak je to lajdácky udělaný,musela mi vyndat vložku a kanálky vyčistit znovu s tím,že by se mi mělo už ulevit,ale další den jsem bohužel musela k lékaři znovu a bylo mi řečeno,že tam mám zánět takže jsem ve finále musela brát antibiotika.Takže k Hůrský bych už nikdy nešla ani kdyby mi ty zuby mely vypadat..

Tak koukám, že můj příspěvek zmizel a asi nejen můj. Rozhodně paní doktorku nedoporučuji, neumí zuby spravit spíš naopak a navíc to, že neinformuje o ceně zákroku je pravda. Těžko se můžu zeptat, když neřekne, co bude dělat a mám otevřenou pusu.

Paní doktorka mi zhotovila keramické korunky na zuby č. 2 a 3. Bohužel tyto dvě korunky cca po 3 letech se mi uvolnily a ani po opětném nalepení nedrží. Od paní doktorky jsem odešla a lituji, že jsem si vůbec někdy dala od ní ošetřit zuby.
Dosti problémů s ošetřením zubů měla i má snacha,která rovněž od paní doktorky odešla. Jarmila

Upřimně, je mi jedno jak paní doktorka vypadá, jde mi o mé zuby především a ty po zákroku této paní doktorky vypadají tragicky. Její odfláknutou prací jsem přišla o dva zuby kompletně a následující další lékař měl co dělat, aby mi chrup dal do pořádku. A bohužel se to netýka jen mě, ale i celé rodiny. Nedivím se, že tato paní doktorka bere ihned druhý den nebo ještě ten samý, když má prazdnou ordinaci. U dobrého lékaře si musíte počkat, to dá logiku, když má plno spokojených pacientů a narvanou čekárnu. Tuto lékařku rozhodně nedoporučuji tomu, kdo nechce experimentovat a přijít o svůj chrup. Nejsme krokodýlové, jiný už nenaroste. Bohužel.

S pani doktorkou mam bohuzel jen ty nejhorsi zkusenosti jak u sebe tak u dcery. U dcery vsechny opravene zuby od teto lekarky museli byt po dvou mesicich predelavany jinym lekarem, ktery se zhrozil. Za svou praci si uctovala, coz by mi nevadilo, kdyby ji odvedla kvalitne. U me bohuzel zasahla do chrupu tak, ze jsem prisla diky jeji naproste neprofesionalite a lajdackosti o dva zuby. Delala mi korunku, ktera mi za rok vypadla a po te ji nalepila zpet bez vycisteni, dostala jsem velky zanet a prisla o zub kompletne. Korunka nestala korunu bohuzel, a musela jsem ihned vyhledat jineho lekare na zhotoveni mustku. Pokud by tato pani doktorka pristupovala ke sve praci zodpovedneji, mohla bych dnes mit stale svuj zub a ona za svou existenci jiz plnou ordinaci pacientu. Jeji staly nabor novych pacientu za ta leta ordinovani navic sam o sobe hovori za jeji kvalitni praci a spokojenost pacientu samotnych.