Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o. Jiný

Katastrofa lékařka mi rozvrtala 4 zdravé zuby že mi umrtvy nervy kuli korunkám, nakonec mi je zablokovala že se nemůže dostat ke kanalkum a ať si najdu jiného lékaře. A ještě chtěla zaplatit. Nic jsem nezaplatil. A minulé mi říkala že mi blomby v těch zubech nebudou držet. CO JE to proboha za lékaře?? Nikdo k ní nechoďte !!!

Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o.

Paní doktorka byla má varianta v nouzi nemožnosti najít zubniho lékaře co bere. Svůj těžký omyl více hledat jsem si uvědomil až po vytržení 1 zubu, kdy mi dentální hygienická našla na pravě udělané korunce vykukujici kaz. Po oznámení paní doktorce mi tato řekla, že tam kaz není, bolest se snažila léčit antibiotiky a nakonec mi nabídla vytržení zubů, že prý korunka sundat nejde. Tak jsem urychleně změnil lékaře a ejhle jde sundat a zub zachránit. Takže pokud chcete přijít o zuby i o peníze za zbytečné ošetření, tak vřele doporučuji. Husák J.

Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o. plánované zákroky

Je těžké po 25leté léčbě u lékařky přejít jinam. Paní doktorka Hůrská se mě ujala, velmi odborně vyměnila plastikové náhrady za kerammické, udělala i další nezbytné zákroky. Ještě nikdy jsem se k zubaři netěšil. K této kvalitní a velmi sympatické, se budu velmi rád dál objednávat! A ještě bych ji rád pozval na oběd!

U pani doktorky som si dal urobiť keramickú korunku a som na 100 % spokojný s jej prácou. Neboli a stále drží, je príjemná a človek v jej prítomnosti sa cíti spokojene a nic ho v tej chvíli neboli,je fakt príjemná k pacientovi a zato ďakujem. Aj sestrička je príjemná a môžem povedať,že obe sú príťažlivé,ale ide o zuby a sú vo svojom obore tie naj,odporúčam ich peci

Pracuji s lidmi, kteří odvádějí zákazníkům tu lepší, tu horší práci. K paní doktorce Hůrské jsem se dostal po několika návštěvách zubařů, kteří mě doslova povýšeně odmítli přijmout pro své naplněné kapacity. Jsem přesvědčen, že paní doktorka odvedla dobrou práci, i když to mohu srovnávat jen s lékařskými zákroky vykonanými před téměř třiceti lety, které byly všechny minimálně o třídu horší.

K paní doktorce jsem přešel z jiného města. Byl to první zubař kterého jsem vyhledal.
Paní doktorka je sympatická, milá. Nicméně po jejích zákrocích mě stále bolí zuby.

Nikdy nechoďte k Mudr. Hůrský - čistila mi kanálky v zubu ještě za to chtěla 400 Kč to by mi nevadilo kdyby to udělala pořádně.Po týdnu jsem musela k zubařce znovu protože to byla nesnesitelná bolest,ale naštěstí měla Hůrská dovolenou a jiná zubařka se nestačila divit jak je to lajdácky udělaný,musela mi vyndat vložku a kanálky vyčistit znovu s tím,že by se mi mělo už ulevit,ale další den jsem bohužel musela k lékaři znovu a bylo mi řečeno,že tam mám zánět takže jsem ve finále musela brát antibiotika.Takže k Hůrský bych už nikdy nešla ani kdyby mi ty zuby mely vypadat..

Skvělá paní doktorka. Má krátké termíny a bere nové pacienty. Vrtala mi mezizubní kaz takovou silou, že se zastavoval vrtáček. Zub otevřela a řekla jediné slovo: hotovo. Sestra mě objednala za měsíc, i když otevřený zub se infikuje už každou minutou. Na můj dotaz, co bude dál a na co si mám dát pozor, mě odpověděla nerudně - vysávat! Skvělá paní doktorka. Měla by toho nechat.

Tak koukám, že můj příspěvek zmizel a asi nejen můj. Rozhodně paní doktorku nedoporučuji, neumí zuby spravit spíš naopak a navíc to, že neinformuje o ceně zákroku je pravda. Těžko se můžu zeptat, když neřekne, co bude dělat a mám otevřenou pusu.

Paní doktorka mi zhotovila keramické korunky na zuby č. 2 a 3. Bohužel tyto dvě korunky cca po 3 letech se mi uvolnily a ani po opětném nalepení nedrží. Od paní doktorky jsem odešla a lituji, že jsem si vůbec někdy dala od ní ošetřit zuby.
Dosti problémů s ošetřením zubů měla i má snacha,která rovněž od paní doktorky odešla. Jarmila