Adresa

Sadová 33, Blansko
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient

paní doktorka působí unaveným dojmem, asi ji pacienti otravují a práce ji nebaví..možná měla špatný den. v každém případě k ní už nepůjdu

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Neznám lepšího praktického lékaře. Paní doktorka je svědomitá, pečlivá, nic nepodceňuje, přitom zbytečně léky neordinuje, jen když je to skutečně potřebné. Navzdory počtu pacientů to u ní v poslední době jde docela rychle, již tam nečekávám tak dlouho jak dřív. I přesto bych počkala, vyplatí se to. Nejde o to proběhnout ordinací, ale být důkladně vyšetřen, vše si nechat vysvětlit. Na to si klidně i nějakou tu chvilku počkám. Hlavně že to má smysl a nemoc se mi vyléčí. Sestra je rychlá, systematická, paní doktorka milá, důsledná.


Tak to jsem si také myslela, že je vstřícná pomůže mi, ale nyní si to nemyslím. mám mnoho zdr. problémů, když tam jsem, tak vyřeší nebo spíš si zapíše dva a ty ostatní problémy nic nevyřeší. Mám hodně lékařských zpáv, ale to přece není omluva,je lékařka a já ji věřila, nyní už nevím co dál, mám vážné zdr. problémy a jsem z toho zoufalá, nikdo mi nepomůže.Regisrovatse jinde nemá cenu, je to prý všude stejné.


Pečlivá, dbá na doporučené preventivní prohlídky, které někteří doktoři vůbec nedělají. V čekárně bohužel bývá narváno, ale to souvisí s tím, že ji lidé preferují.


K
Ověřeny pacient

Njelepší


J

S paní doktorkou Buchtovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Jsem u ní zaregistrovaná asi již 15 let. Je velmi pečlivá a svědomitá. Nic neponechá náhodě. I léky předepisuje s rozvahou, aby pacient neužíval něco zbytečně navíc. Lidský přístup k pacientovi jako k člověku je jejím velkým plusem. Dokáže člověku naslouchat a není problém se s ní o čemkoli poradit. Nebere pacienta jako čárku. Pokud mohu soudit, její diagnózy jsou velmi přesné, nikdy jsem neměla pochybnosti o její odbornosti.


B

Jsem velmi spokojen. Přístup k pacientům je nadstandartní.
Příjemné vystupování a ochota.


V

Velmi pečlivá lékařka. Pozorně a ochotně vyslechne pacienta a opravdu pomůže.


H

velmi pečlivá, nic nepodcení, ale léky dává cíleně, ne zbytečně, velmi ochotná, vyslechne, velmi přesně diagnostikuje


M

Odborně velmi dobrá,spolehlivá,bezvadný a spolehlivý diagnostik.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti