Sadová 33, Blansko
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

paní doktorka působí unaveným dojmem, asi ji pacienti otravují a práce ji nebaví..možná měla špatný den. v každém případě k ní už nepůjdu

Neznám lepšího praktického lékaře. Paní doktorka je svědomitá, pečlivá, nic nepodceňuje, přitom zbytečně léky neordinuje, jen když je to skutečně potřebné. Navzdory počtu pacientů to u ní v poslední době jde docela rychle, již tam nečekávám tak dlouho jak dřív. I přesto bych počkala, vyplatí se to. Nejde o to proběhnout ordinací, ale být důkladně vyšetřen, vše si nechat vysvětlit. Na to si klidně i nějakou tu chvilku počkám. Hlavně že to má smysl a nemoc se mi vyléčí. Sestra je rychlá, systematická, paní doktorka milá, důsledná.

Tak to jsem si také myslela, že je vstřícná pomůže mi, ale nyní si to nemyslím. mám mnoho zdr. problémů, když tam jsem, tak vyřeší nebo spíš si zapíše dva a ty ostatní problémy nic nevyřeší. Mám hodně lékařských zpáv, ale to přece není omluva,je lékařka a já ji věřila, nyní už nevím co dál, mám vážné zdr. problémy a jsem z toho zoufalá, nikdo mi nepomůže.Regisrovatse jinde nemá cenu, je to prý všude stejné.

Pečlivá, dbá na doporučené preventivní prohlídky, které někteří doktoři vůbec nedělají. V čekárně bohužel bývá narváno, ale to souvisí s tím, že ji lidé preferují.

Njelepší

S paní doktorkou Buchtovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Jsem u ní zaregistrovaná asi již 15 let. Je velmi pečlivá a svědomitá. Nic neponechá náhodě. I léky předepisuje s rozvahou, aby pacient neužíval něco zbytečně navíc. Lidský přístup k pacientovi jako k člověku je jejím velkým plusem. Dokáže člověku naslouchat a není problém se s ní o čemkoli poradit. Nebere pacienta jako čárku. Pokud mohu soudit, její diagnózy jsou velmi přesné, nikdy jsem neměla pochybnosti o její odbornosti.

Jsem velmi spokojen. Přístup k pacientům je nadstandartní.
Příjemné vystupování a ochota.

Velmi pečlivá lékařka. Pozorně a ochotně vyslechne pacienta a opravdu pomůže.

velmi pečlivá, nic nepodcení, ale léky dává cíleně, ne zbytečně, velmi ochotná, vyslechne, velmi přesně diagnostikuje

Odborně velmi dobrá,spolehlivá,bezvadný a spolehlivý diagnostik.