třída Svobody 1067/32, Olomouc
Poliklinika Olomouc s.r.o.

• gynekologie a porodnictví

Netroufám si zde hodnotit pana doktora, neměla jsem nikdy problémy, takže to nechám stranou. Co je naprosto katastrofální je momentální stav jeho ordinace. Pak doktor se přestěhoval, převzal pacientky po jiném gynekologovi včetně jeho ordinace a původní pacientky si ponechal. Takže se to množství nedá zvládnout, objednací lhůta je cca měsíc, objednají vás na určitou hodinu, ale stejně tak čekáte minimálně o dvě hodiny déle, protože ten nával pacientek ordinace absolutně nezvládá. Zažila jsem situaci, kdy čekárna, byla tak přeplněná, že už nebylo kam si sednout a sestřička musela přinést židli odněkud zvenku. Nervózni pacientky, nervozni sestricky, ktere se sice snazi byt mile, ale to prepracovani a naval je tam hodne citit. Škoda.

K panu doktorovi chodím už asi 6 let. Se sestrou nemám problém, z počátku ani s panem doktorem. Ale v poslední době jsem hrubě nespokojena. Podává neúplné informace o mém zdravotním stavu, informace neumí správně vysvětlit - následně se musím obrátit na jiného specialistu, který mi vše vysvětlil tak jak potřebuji. Dále se domnívám, že aby mi při ultrazvuku gynekolik sdělil, že jsem těhotná,vylekal mě naobrátky, a následně mi sdělil, že se spletl, že jde jen o rychle pracující střeva, tak to považuji za hodně hloupý vtip. Také se domnívám, že pokud mi výjde nějaký pozitivní nález a dostanu léky na přeléčení ve formě antibiotik, že by bylo vhodné si mě pozvat na kontrolní prohlídku, zda jsem se úspěšně přeléčila. - Takto se neděje. Také objednávací systém v této ordinaci je naprosto nepochopitelný!!! Proč se objednávám, když stejně v čekárně tvrdnu 2 hodiny?? Hledám si jiného gynekologa, ze začátku jsem byla velmi spokojena, ale tyhle okolnosti mě přinutili k tomuto kroku.

• gynekologie a porodnictví