MUDr. Miloslav Studýnka

ÚT: 7:00 - 12:00 14:00 - 17:00
ST: 7:00 - ...

• všeobecný praktický lékař

Á

Konečně jsem se dostala k tomu, abych i já ohodnotila pana doktora Studýnku. Chodím k němu 22 let. Je jasné, že dokud člověku nic není, tak lékaře chválí, ale až mu, bohužel něco je, tak už to vidí jinak. Došla jsem k panu doktorovi s bolestí podbřišku, ten mě poslal na chirurgii, aby se vyloučil apendix. Na chirurgii mi ho samozřejmě vyloučili a poslali mě domů. Protože mě pan doktor Studýnka chtěl ale ještě po vyšetření vidět, tak jsem šla ještě za ním. Opět mě vyšetřil a poslal okamžitě do nemocnice. Dojela jsem za "pět minut dvanáct". Prodělala jsem zánět, bohužel přes Vánoce. Ale potom bylo vše v pořádku. Nevím, jak bych dopadla, kdyby pan doktor věřil specialistům... Tak nač tedy jsou? Pak, že obyčejný praktik. Tak už to nevidím. I po poslední zkušenosti. Pět let mám šílené bolesti nohou, už jsem zapomněla, co to je chodit normálně. Nekulhat, nepociťovat neustálou bolest, škubání nohou, nespát kvůli tomu. Chodila jsem ke specialistovi, ten zjistil, že mám artrózu II-IIIst. Dost mně pomohl obstřiky, ale ty byly jen dočasné. Ale byly, i za to díky. Jednou jsem to zkusila říct ještě panu doktorovi Studýnkovi, který mně jednou týdně píchal nějaké injekce. Jakou já cítila úlevu, bylo to k nevíře. Po letech jsem tak nekulhala, přešlapovala schody, spala bez škubání nohou. Úplně jsem se sesypala štěstím, že jsem mu nebyla lhostejná a snažil se mi pomoci. Patří mu veliké díky, je to vážně PAN DOKTOR. Už vím, že když budu mít nějaký problém, tak první půjdu za ním a pak až třeba ke specialistovi. A sestřička? Tak ta je také úžasná! Už od pohledu.

naprosta spokojenost!!!! vzdy ochotne pomohl a snazil se najit nejlepsi a nejsetrnejsi variantu!! Pokazde jsem byla spokojena a vracim se s radosti !!!!

Bohužel i já mám s panem doktorem negativní zkušenosti. Pro potvrzení o svém zdravotním stavu do zaměstnání a autoškoly probíhaly prohlídky takto:
pan doktor: Jste zdravá?
já: ano.
pan doktor: opravdu jste zdravá?
já: ano pane doktore, opravdu jsem zdravá.
pan doktor: dobře, tak tady máte razítko a bude to dvě stě korun.
Při nemoci, ať už je jakkákoliv, mu stačí když na něj vypláznete jazyk a řeknete Á, předepíše Vám nějaké ty léky a víc se s Váma nezalamuje.
Ordinační hodiny pana doktora bych raději nekomentovala, chodí až se tak nějak vyspí, odborné zkušenosti sestřičky jsou podle mého také dost slabé. Během vzácného okamžiku, kdy po osmi letech docházky k dr. Studýnkovi došlo k prohlídce protože jsem měla jít na operaci, mi sestřička nebyla schopná odebrat krev, a já pak měla OBĚ ruce rozpíchané jak narkomanka.
Nejhorší na tom celém je, že najít v Hustopečích kvalitního praktického lékaře je nemožné!

S panem doktorem jsem spokojený a proto nemám potřebu zde cokoli řešit.
Snad jen že nemám vyplněný IZIP což bych uvítal.

K lékaři prakticky nechodím, ale když jsem přišla po několika letech na preventivní prohlídku a sestra se zeptala vidíte? slyšíte? a tím prohlídka skončila, bez jakéhokoliv vyšetření či měření tlaku. Je to fakt síla, za takového doktora platit zdravotní pojištění jsou vyhozené peníze.

skvělý lékař, který štve lemple, hochštaplery a flákače, protože jim "nejde na ruku"

citlivý přístup k pacientovi , výborné odborné znalosti jsou charakteristické pro tohoto lékaře. Peza

no nic moc

byla jsem u něho jen jednou nebot jsem od jinud a potřebovala jsem léky a ta neochota atd.bez komentáře

S panem doktorem , jsem spokojená, vždycky mě vyslechl a když si nevěděl rady poslal mě k odborníkům, nemám co bych mu vytkla,sestřičku má příjemnou a ochotnou.Já si nemůžu stěžovat.