Sam. ord. lékaře spec. - ORL
Václavská 570, Chrudim

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Měla jsem opakovaný polyp v nose. Pan doktor z mého pohledu zanedbal péči, když při kontrole nevzal vzorek a neposlal na histologii. Následně mě nechal dva měsíce čekat na operaci, protože byl na dovolené. Poté mě operoval, hodně to krvácelo a tak mě ze sálu v Chrudimi vezli do Pardubic odkud mě poslali do Motola. Tam mi před dvěma lety vyoperovali zhoubný nádor z nosu a baze lební. V Motole mi řekli, že z každého nového útvaru se MUSÍ brát okamžitě vzorek na histologii..navíc v Praze když mě viděli, tak mě operovali hned za několik dní. Nemám po těchto zkušenostech k panu doktorovi Černému co říct......snad jen to, že už tam nikdy nepůjdu.
Můj partner na něj dokonce chtěl podat trestní oznámení...protože nedej bože, aby se tohle stalo někomu dalšímu....
J. Kaplanová

špatný přístup

Já jsem si s ním asi prostě "nesednul". dlouho mě říkal, že se mi hlas nezlepší. po roce jsem šel jinam, poslali mě do Prahy a tam mi fakt moc pomohli. trvalo to dlouho, ale hlas se mně díky nim zlepšil. Pavel