Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Kaprova 14, Praha
Psychologická ordinace

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Psychologická ordinace Deprese

Pan doktor, je velice vnímavý, pokud odbočí na jiné téma, klidně mu sdělte, že se chcete vrátit k jádru pudla. Spolupráce s ním mi už mnohokrát zachránila život. Jeho přístup mi vyhovuje, je přátelský, poskytuje nadhled a oporu.

Poskytne jiný pohled na problém, který vás trápí a nabídne řešení, které by Vás nenapadlo. Je trpělivý, klidný a velice vstřícný.

X

Pan doktor Kajuk, přesně odhadl diagnózu mého expřítele. Hodně mi pomohl, rozluštil pro mě záhadu. Ale s jeho názory na problematiku střídavé péče nesouhlasím.

Velmi lidský přístup, pochopení pto Vaše problémy, skutečný zájem o pacienta.

Přístup, komunikaci, profesionalitu na jedničku vlastně všechno na jedničku, sám jsem si ho vyhledal, sám jsem chtěl pomoci, a vybral jsem dobře. Pomohl už po prvním sezení, nedám na něj dopustit a doporučil jsem ho už mnoha lidem.

Ono je těžké pomoci těm, kteří pomoci nechtějí...

Pan doktor je jednička,ale stejně si člověk musí pomoct sám,hlavní je chtít.Pan doktor pomáhá objevovat naši sílu na další boj se životem a našimi vnitřními Démony!

Mně pan doktor Kajuk určitě pomáhá...už tím, že se díky němu dokáži podívat na svůj život s nadhledem a z úplně jiné roviny. Jistě, používá různá přirovnání (i třeba vlastní vztahy a vlastní rodinu) a je na nás zda jej pochopíme či nikoliv...

S poradenstvím pana PhDr.Miloše Kajuka jsem velmi spokojena, dětem se maximálně věnuje, cítí se u něho v bezpečí a především pochopeny.PhDr.Scherer V

Dostal mě z depresí i bez léků