Miloš Ježek, gynekolog Bechyně

MUDr. Miloš Ježek

Gynekolog

Čechova 300, Bechyně
Gynekologicko porodnická ambulance

Pro mě je to ten nejlepší lékař,kterému bych tímto chtěla poděkovat.Kvůli mé nemoci,jsem měla přerušit těhotenství a on byl jediný,který měl jiný názor a neviděl k přerušení důvod.Takže dnes mám již zdravého dvacetiletého syna a panu MUDr.Ježkovi budu celý život vděčná :-)

Byla jsem u pana doktora poprvé, ale mohu napsat, že jak jsem se bála, tak jsem nakonec byla spokojená. Sympatický pan doktor a sestřička velmi příjemná.

veliká spokojenost

Také mám jen ty dobré zkušenosti.Navštěvuji jeho ordinaci již asi 20 let a nemohu si stěžovat.Dokonce mi pomohl se rozhodnout o jméně pro mou dceru.Doma jsme nemohli vybrat ze dvou jmen a pan doktor mi poradil :vezměte manžela k porodu a tam bude tak šťastný, že to nechá na vás.A taky jo.Jsem prostě spokojená s tímto lékařem.

je to příjemný lékař, který se pacientkám věnuje s péči jeho vlastní. Jeho přístup je mi příjemný. Není vlezlý, dotěrný, ochotně poradí a nevnucuje pacientkám svůj názor. Léčbu konzultuje a ochotně vysvětlí, když něčemu nerozumím. Moje osobní zkušenosti jsou jen ty nejlepší, je můj ošetřující lékař už 17 let, dokonce mi rodil i nejmladší dceru a i jsme se u toho zasmáli. Je to fajn specialista.

jsem u pana doktora již osmým rokem a velmi spokojena.poradí, vyslechne, zažertuje :))

Jsem spokojená.