Miloš Ježek, gynekolog Bechyně

MUDr. Miloš Ježek

Gynekolog

Čechova 300, Bechyně
Gynekologicko porodnická ambulance

pan doktor ježek, když řeknu toto jméno tak se mi zježí všechny chlupy ! po vyšetření lehké krvácení a bolesti podbřišku. a jeho sestra je nejenom hrozná drbna, ale bradu si podepře rukou a doslova vám zírá na přirození, její polehčující okolnost je, že má hezkýho syna-toť celé. u tohoto lékaře už nejsem pár let a děkuju jedné holčině která mě přivedla k jinému doktorovi, radši bych zhebla než jít k němu do ordinace.

Pan doktor Miloš Ježek a jeho syn.Tak to je jak ve špatném filmu.Pochybuji o tom že poznají ženu,když k nám přistupují jak ke zvěři.Zmrzačil by ve mě dítě,kdybych včas neutekla jinam.

Bohužel nemám stejnou zkušenost jako ostatní, já jsem od pana doktora po několika letech odešla, protože jsem nebyla spokojená a jeho přístupem. Vždy se na mě díval, jak kdybych ho obtěžovala. Mé problémy neřešil. Takže jsem k němu přestala mít důvěru. Vyšetření mě vždy velice bolelo ještě několik hodin poté. A sestra? No nechápu, jak na gynekologii může být taková drbna. Jak je možné, že se o těhotenství pacientky dozvědí dřív lidé ve městě než rodina pacientky.