Maxima Gorkého 1662/13, Chomutov

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

F
Umístění: Ordinace Jiný

Vážený pane MVDr Helebrante,
chtěl bych vám vyslovit poděkování a úctu za vše, co jste pro mé psy za celé ty roky dělal. Rovněž za nevšední lidský přístup k mě samému - to se dnes opravdu jen tak nevidí a zasloužíte si můj obdiv.
Proto ještě jednou tisíceré díky za vaši "člověčinu".
Žehnám vám křížem, ze srdce čistého a s úctou smekám.

Naše fenečka se nám nezdála,tak jsme ji vzali k p.Helebrantovi. Píchl ji 2 injekce se slovy,že zítra bude v pořádku.Nebyla.Došli jsme znovu,zase jí píchl a tak to chodilo další 3 dny.Byla čím dál tím horší a my zoufalejší.Poslední den nám řekl, že je to špatné, nevypadá to dobře a že bysme jí možná neměli trápit. Okamžitě jsme jeli na jinou veterinu, kde jí vzali krev,dali kapačku, pořádně ji prohlédli, dostala další léky, vše nám vysvětlili a za pár dní byla fit. Pan Helebrant věštil z křišťálové koule a odepsal ji. Tohoto starého lékaře s klidným vědomím určitě nemůžu nikomu doporučit.

Pan doktor Miloš Helebrant se nám stará s velmi dobrými výsledky o všechny naše pejsky co jsme kdy za asi čtyřicet let měli. Má vždy profesionální a citlivý přístup ke zvířatům, k nám a též i k naší peněžence.Je kamarádský a odborník na svém místě se snahou vždy najít způsob pomoci. U nás má prostě za jedna s hvězdičkou. Bernard + Eliška Kráslovi + Gaston a Giulie (Bernský salašníci)

Můžu doporučit,chodíme k panu doktorovi už 15 let,pes,kočka,drobná zvířata.Vždy dobře provedené operace a vhodně zvolené léky.Přijatelné ceny oproti konkurenci..

Byli jsme u pana doktora na kastraci s roční kočkou. Pan doktor nám po kastraci sdělil, že kočka bude druhý den v pořádku, kontrola není potřeba. Nicméně se mi nějak nezdála, tak jsme jí vzali k jinému veterináři. Břicho špatně vyholené, udělal se jí vevnitř zánět a samovstřebávatelné stehy musely být vyndány, protože se o samovstřebávatelné nitě nejednalo! Jsem zklamaná a hlavně naštvaná. Už se tam v životě neukážeme, nechápu, že pan doktor stále operuje! V žádném případě nedoporučuji!!!!

I já jsem velmi spokojena, pan doktor Helebrant i jeho mladší kolega doktor Švaříček jsou skvělí, profesionální a obětaví. Je tam patrné prolínání názorů na léčbu mladší a starší generace, ale to považuji za velké pozitivum! Zachránili mi kočičku a i cena operace byla dobrá. Moc děkuji!

Souhlasím s ostatními názory. Pana doktora mohu jen doporučit!

Můžu jen doporučit !!! Velmi ochotný .Milý .Líbí se mi ,že se nebojí ,což se u každeho doktora říct nedá .Jsem maximalne spokojena a rozhodně doporučuji !!!Nemusíte se bát ani cen .Mám srovnání a opravdu jsem byla velmi mile prekvapená .Třeba u paní Mikutové odběry 400Kč a zde 29 Kč ...To už mluví samo za sebe .Na panu doktorovi je vidět ,že má zkušenosti a rozhodně chce pomoct !!! Já děkuji a rozhodně pana doktora DOPORUČUJI !!! Lenka Kubešová -Ivo Krejčí a naše zatím nemocná Adélka ( rhodezský ridgeback)

Velmi dobrý lékař jak v přístupu k vlastníkům zvířat, který má vysoké odborné
schopnosti v ošetřování a léčbě zvířat. S hlubokou úctou před ním smekám.

Ota Rajs

Před panem doktorem skutečně smekám. Má velmi citlivý a trpělivý přístup při vyšetřeních. Navíc, což je pro hodně lidí důležité, nikdo se nemusí bát o svou peněženku. Skutečně léčí maximálně efektivně a nemá tendence vytahat z vás co nejvíce peněz. S tím se v dnešní době často nesetkávám.
Každému tohoto lékaře mohu jen a jen doporučit.