Odborný lékař rehabilitace
Wellnerova 3/1215, Olomouc

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Odborný lékař rehabilitace Jiný

Další paní doktorka z řad arogantních a povrchních. Člověk si přijde pro pomoc, chápu, že v dnešní době se pochopení už moc nenosí, ale tady se nenosí ani slušnost. Nedoporučuji. Způsob vyšetření a komentáře typu: "No tak nemůžete pořád jen ležet." "To máte z toho ležení!" si v sobě s úsměvem a pobavení ponesu dlouho i když v ordinaci mi do smíchu nebylo.
Pozitiva: Ordinace je moderní, čistá, sestřička příjemná a i když mě třikrát přeobjednávala kvůli nemoci paní doktorky, vždycky se snažila najít blízký termín, za což moc děkuji, i když si myslím, že přeobjednávání po mé první návštěvě bylo cílené. Hold atraktivnost při tom ležení ztrácím no... :D

Absolutně nedoporučuji. Přišla jsem kvůli motáni hlavy a nevolnostem a Paní doktorka začala okamžitě komentovat moje psychické rozpoložení a vzhled. Když jsem ji při vyšetření pouze řekla, že se mi z pohybem krku dělá špatně, okřikla mě že co si myslím, když nebudu spolupracovat. Po asi dvacetisekundovém vyšetření mi opět řekla, že je to mou psychikou a zda mám psychologa, nacož jsem odpověděla že nemůžu najít vyhovujícího a paní doktorka mě hned obvinila, že se vymlouvám a mám se sebou začít něco dělat. Naprosto stresující návštěva.

Umístění: Odborný lékař rehabilitace Jiný

Jsem po 2 operacích páteře a přišla jsem k paní doktorce o berlích. Mám nové problémy. Místo podpory a porozumění jsem dostala vynadáno, že si mám jít na neurochirurgii ať to zpraví, kdo to zkazil. ( Nikdo nic nezkazil! ) . Když od ní nechci rehabilitaci, tak se mnou jedná jako s obtížným hmyzem . Po 6 letech od ní odcházím znechucená.

X
Umístění: jiné místo bolesti očí, neuroborelioza

K paní doktorce Sehnalové jsem přišla se silnou bolestí očí, brněním končetin a častým zapomínáním.Ačkoli, jsem prodělala boreliozu, a příznaky odpovídají na podezření RS, poslala mě lekařka domů s diagnozou, : vše od krční páteře. K bolestí očí mi sdělila, že to mám od počítače, se kterým pracuji, ačkoli jsem lekařce 4x (opravdu 4x) sdělila, že s PC pracuji momentálně tři týdny, silná bolest očí a mlhavé vidění mě již provází cca 4 měsíce a to po užívání ATB.

Samozřejmě, mě jiný lékař, okamžitě odeslal na vyšetření pro vyloučení RS.

Tuto lekařku, vřele nedoporučuji.

Bohužel pro paní doktorku, rozhodně nelze mluvit v superlativech. Při návštěvě jsem po pár větách začala pani doktorku podezřívat, že má osobní mindráky, které si ventiluje i na pacientech, možná konkrétně pacientkách. Při mé žádosti o vyšetření mých dlouhodobých potíží, kdy některé disfunkce mám bohužel vrozené, se mi dlostalo zcela nemístného, nevkusného a arogantního hodnocení mé postavy a fyzického stavu. Dokonce mě začala srovnávat se sebou samotnou. Když jsem toto přešla a dotazovala se na konkrétní své potíže a její názor na příčinu a řešení, bylo mi řečeno, že nemám dramatizovat a mám se sebou začít něco dělat. Zkrátka paní doktorka zřejmě ztrácí ponětí o tom, proč a za jakým účelem ve svém křesle sedí a z čích peněz je toto křeslo placeno.

Paní doktorka zřejmě neměla dobrý den. Její bezohledné chování a hodnocení mě jako pacienta bylo velmi urážející. Jako profesionál v oboru se zjevně nechovala. Doufám, že jsem jediná ze zástupů.