Milena Nováková, pediatr Praha

MUDr. Milena Nováková

Pediatr

Třeboradická 1109, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka i sestřička jsou sice milé, poklábosí,povypráví... Potykají každému rodiči (což mi teda nebylo zrovna příjemné). Ale o té léčebné stránce jsem tu moc hodnocení nezahlídla. Několikrát jsem se setkala s tím, že dr. nebyla schopna nám poradit. Zato co se rehabilitace týče, vím i od okolních maminek, že jestli ne 100%, tak 99% dětí, na ní posílá- že by bonusy??? Ještě, že používám selský rozum a vím,co mé děti dokáží a co ne. PAk také jsem za x let neviděla, že by použila měření CRP, nebo jakýkoliv výtěr, odběr krve..Možná jen náš případ,to nedokážu posoudit. Jen řekla: ted to všude řádí a šup, ATB nebo nic..Zelená rýma se podle paní dr léčí Panadolem..U nové dr jsme ihned dostali ATB kapky. Stalo se také, že m neustále podstrojovala, že jsem dávala dítěti určitou potravinu, která může způsobit ekzém. Což opravdu tak nebylo a znamenalo to jednak nevyřešení situace a zbytečné ponižování. Pak také veškeré specialisty aby si člověk sám vyžádal. Paní dr ani nechodí oblékaná jako dr. Maličkost, ano, k tomu všemu. Jsem nyní velice ráda, že jsem poznala opravdovou doktorku-novou... Mnohé mamky sem chodí asi zřejmě prot,že v bůlízkém okolí jiná dětská dr není, ale mě to tedy za zdraví dětí stojí, jet o kousek dál.