Bendlova 2236, Česká Lípa
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka je asi tou nejlepší s jakou jsem se kdy setkala. Co si z dětství vzpomínám, tak byla vždy příjemná, ochotná, moc milá a hlavně pečlivá a nikdy nic nezanedbala. Dnes ve svých 24 letech moc oceňuji, že mi nikdy nepředepsala antibiotika, za což jsem jí moc vděčná. Kord když to dnes člověk vidí, že Vám doktoři předepisují na vše ATB. Skvělá doktorka!

K paní doktorce chodím s dcerkou, narozenou v březnu 2014, jsem moc spokojená. Vše vysvětlí, ne že jen řeší důsledky, ale i pátrá po příčinách. Snaží se nejprve předepsat přírodnější pomocníky než hned léky. Velmi oceňuji, že její ordinace disponuje CRP přístrojem. Už dvakrát se u malé uvažovalo o ATB a jen díky udělání CRP testu je nakonec nedostala. Celkově je s paní doktorkou rozumná domluva. Když nás čekalo očkování a malá byla nastydlá, očko bylo přesunuto. Následně se mi na dalším termínu ten den jen nezdála ve své kůži a paní doktorka sama od sebe řekla - tak to necháme na jindy. Za mě palec hore!

Dobrý den,

Tímto děkuji paní doktorce Deylové, za péči o mě do mých 18 let. Vždy jsem byl s přístupem spokojený. Moc milá a ochotná.

velmi dobrý lékař, s bezva přístupem

K paní doktorce jsem začala chodit s dětmi po přestěhování do ČL. Slyšela jsem na ní jen dobré reference, ale má zkušenost je jiná. Především sestřičku bych hodnotila jako mlčenlivou osobu, když nemá náladu, ani nepozdraví, natož aby se třeba usmála. Paní doktorka je milá, ale na neustálý mokrý kašel nám předepsala léky na suchý kašel a Fenistil. Mám z toho rozporuplné pocity.. Strašně dlouhé čekací doby, i když jsme přišli a v čekárně nikdo nebyl, dostali jsme se do ordinace až za tři čtvrtě hodiny. Miminka do poradny chodí mezi nemocnými. Nelíbí se mi tam a přecházíme jinam.

Mohu potvrdit, že se našim dětem velmi věnuje, bez problémů poskytuje rady i po telefonu, dokonce se jí dá zavolat i večer domů (a to jsme řadoví pacoši, žádní její známí nebo tak něco). Pořídila si jako jedna z mála na okrese přístroj na vyšetřování CRP, podle kterého se - i přes její 30 letou zkušenost - přesněji diagnostikuje druh infekce (virová kontra bakteriální). Antibiotika rozdává po pečlivé úvaze, apeluje na zdravý rozum a rodičovskou odvahu a kompetenci. Všechno pečlivě vysvětlí a zopakuje, když o to projevíte vlastní otázkou zájem, nikdy jsem si tam nepřipadala jako blbec. Jakékoli naše ustarané žádosti o podrobnější vyšetření, ať už v její ordinaci nebo na jiném pracovišti, nikdy nebagatelizovala ani je neodmítla, dobře ví, že rodiče (zejména u prvního mimina) bývají dost často úzkostní a celí nesví třeba i z jednoho hloupého pupínku. Pouze nás ze začátku štvalo, že má sice formálně oddělené ordinační hodiny pro zdravé a pro nemocné pacienty, nicméně přesto se stávalo, že se zdravým dítětem jdeme na očkování a v čekárně sedí dítě s chřipkou, nicméně jsme si to s paní doktorkou otevřeně vzájemně vysvětlili, holt někteří rodiče rozdělení ordinačních hodin nerespektují a courají si do čekárny podle svého. A těžko je může lékařka odmítnout. Tuhle potíž jsme tedy vyřešili tak, že si zavoláme a zeptáme se, jak to v čekárně vypadá a sestra nám řekne, jaká je situace, a pokud tam je prázdno nebo téměř prázdno, tak vyrážíme s dítkem my. Příjemná sestřička je jen další bonus navíc.

Nemůžu tvrdit, že nejlepší, protože jsem jiného praktického dětského lékaře nepoznala. Každopádně sestřička i paní doktorka mají velmi osobní přístup. Pamatují si své pacienty a zajímají se o vás. Chodila jsem k nim celé roky od miminka až po 18 let a za celou dobu jsem nebyla nikdy nespokojená.

Výborná lékařka,ochotná, trpělivá, vždy vysvětlí co a jak...mé téměř šestileté děti-dvojčata má v péči od narození. Syn trpěl častými bronchitidami a dušností, paní doktorka naštěstí nervala antibiotika horem dolem a tím mu zachránila imunitní systém, páč vše byla záležitost alergie, dnes jsme také v péči alergologa a je to "pod kontrolou". Jsme jí moc vděční, jsme rádi že jí máme a vůbec nevím, co bysme si bez ní počali páč její péče sahá i nad rámec ordinačních hodin-můžeme zavolat i domů, když je nejhůř.. perfektně odhadne diagnozu a lékové indikace zabírají, takže paráda..nikdy jsem jí neviděla se špatnou náladou a nikdy na nás nebyla protivná.. klobouk dolů a přejeme hodně sil a pokaždé trefnou diagnozu.

K této paní doktorce jsem sama jako dítě chodila. Už tenkrát jsem ji měla moc ráda, byla vždy velmi milá, pečlivá. I proto k ní chodím se svými dvěma dcerami a stále nemám na co si stěžovat. Paní doktorka je stále tak milá a pečlivá, nikdy se nemusím bát na něco zeptat, ochotně odpoví, poradí, prodiskutuje. Když je nějaký menší problém, stačí zavolat, pokud je to mimo ordinační hodiny, můžu volat i domů. K dětem se chová ohleduplně a s pochopením, vždy si najde nějaké to milé slovíčko. Prostě hrozně fajn paní doktorka... :)

k pani doktorce chodime a sme velmi spokojeni vzdy dobre poradi a vysvetli a je prijemna nemame zadne problemy a vim ze se muzu zeptat na cokoli a vzdy poradila a vyplatilo se.pani doktorku mohu jen doporucit sem rada ze sme prave u ni nemenila bych