Milan  Sura, psycholog Hradec Králové

PhDr. Milan Sura

Psycholog Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Akademika Heyrovského 1178, Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
3 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
O
Ověřeny pacient
Umístění: Jiný

Já mám s panem psychoterapeutem taky jen a jen nejlepší zkušenosti. Pomohl mi moc, dostala jsem návod, jak postupovat při mém problému a podařilo se :-)


N
Umístění: Jiný

Půlku první návštěvy strávil chvástáním, jak je dobrý a jak to za dvě až tři návštěvy sfoukneme. Na webových stránkách má spoustu vzletných názvů psychoterapeutických metod, ale ve skutečnosti nebyl schopný říct, jak tedy se mnou bude pracovat a zbyl z toho jenom výslech a kecání. Místo problému, se kterým jsem za ním přišla, hledal něco jiného, s čím by si asi uměl poradit lépe. Uznávám, že jsem asi přecitlivělá, ale od psychoterapeuta očekávám tedy citlivější přístup. Byl arogantní a neempatický. Nakonec jsem byla ráda, že mi ukázal dveře.


B
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo psychoterapie

Pan Sura je nejlepší psychoterapeut, u kterého jsem kdy byla (a že jsem jich navštívila hodně!). Výborný a přátelský přístup, velmi klidný hlas, který je potěšením poslouchat. Skvělé metody a řízené meditace, už po pár sezení cítíte rozdíl. DOPORUČUJI !!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti