Milan  Sura, psycholog Hradec Králové

PhDr. Milan Sura

Psycholog Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Akademika Heyrovského 1178, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Názory

O
Umístění: Jiný

Já mám s panem psychoterapeutem taky jen a jen nejlepší zkušenosti. Pomohl mi moc, dostala jsem návod, jak postupovat při mém problému a podařilo se :-)

Umístění: Jiný

Půlku první návštěvy strávil chvástáním, jak je dobrý a jak to za dvě až tři návštěvy sfoukneme. Na webových stránkách má spoustu vzletných názvů psychoterapeutických metod, ale ve skutečnosti nebyl schopný říct, jak tedy se mnou bude pracovat a zbyl z toho jenom výslech a kecání. Místo problému, se kterým jsem za ním přišla, hledal něco jiného, s čím by si asi uměl poradit lépe. Uznávám, že jsem asi přecitlivělá, ale od psychoterapeuta očekávám tedy citlivější přístup. Byl arogantní a neempatický. Nakonec jsem byla ráda, že mi ukázal dveře.

Umístění: jiné místo psychoterapie

Pan Sura je nejlepší psychoterapeut, u kterého jsem kdy byla (a že jsem jich navštívila hodně!). Výborný a přátelský přístup, velmi klidný hlas, který je potěšením poslouchat. Skvělé metody a řízené meditace, už po pár sezení cítíte rozdíl. DOPORUČUJI !!!!!