Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav
Poliklinika Škoda

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí
Střední zdravotnická škola, Mladá Boleslav
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient

Mému otci odmítl napsat lázně, přestože po zlomenině krčku na ně má ze zákona nárok (indikační skupina) a přesto, že bez nich se by už otec nedal nikdy dohromady, protože je současně po CMP. Můj otec má po CMP poruchu řeči, takže jsem musela jednat za něj s plnou mocí. Nakonec jsme museli změnit lékaře, který otci lázně poté napsal do Kladrub. Tam tátovi pomohli a "rozchodili" ho do stavu, který měl před úrazem. Jednala jsem i s pojišťovnou a pan Smolej mi vynadal, co si to dovoluji. Bohužel si nejspíš neuvědomuje, že otec je klientem pojišťovny a má právo s ní jednat, resp. já v jeho zastoupení (s plnou mocí). Lékaře rozhodně nedoporučuji i kvůli hrubému a povýšenému jednání s pacienty.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Č
Ověřeny pacient

K panu doktoru Smolejovi chodím již řadu let a jsem spokojen s jeho profesionálním a zároveň lidským přístupem stejně jako s léčebnými metodami. Děkuji za dosavadní i budoucí léčení.

H
Ověřeny pacient

Jsem velice spokojený s jeho profesionálním přístupem a ochotou. Doporučuji ostatním pacientům, kteří hledají lékaře. Karel Josef

C
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velmi spokojeny.Nic nezanedbavá,je ochotny a hlavně pečlivý.Ať přijdu s jakýmkoliv problemem, vždy se snazi najít nejlepší zpusob, jak mi pomoci. Jako lékař i jako clovek je skvělý a se setričkou tvoŕí ldvojici lidi, připravených vždy pomoci.Děkuji.

V
Ověřeny pacient

Pan doktor Smolej je velmi vstřícný, posuzuje zdravotní stav pacienta v širších hlediscích s přihlédnutím k výsledkům vyšetření odborných lékařů. Jsem sním velmi spokojen.

B
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím více jak dvacet let , osobní a profesionální přístup,příjemná atmosféra kterou vždy dokáže navodit pomáhá při komunikaci mezi pacientem a lékařem.
Díky jeho přístupu se dnes cítím podstatně lépe . Ještě jednou díky!

J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím cca 15 let. Vždy jsem oceňoval jeho osobní přístup k pacientovi. Při mých nedávných zdravotních problémech postupoval velmi profesionálně. Rychle stanovil diagnózu, nasadil první léky a dietu, dojednal mi návštěvu odborného lékaře v co nejkratším termínu. Díky jeho přístupu se nyní cítim skvěle a musím mu poděkovat.

S přístupem pana doktora jsme všichni spokojeni.

V

Se svým lékařem jsem velice spokojen.

J

Před dvanácti lety jsem se přestěhoval do Mladé Boleslavi a tím pádem jsem zde hledal i praktického lékaře.Byl mi doporučen pan doktor Smolej a jsem tomu do dnes velmi rád já i moje partnerka,která je též jeho pacientkou.Nejvíce si vážíme jeho přístupu,který přesahuje rámec běžného vztahu pacient - lékař.Tato vlastnost je při dnešních neosobních vztazích v jiných institucích velmi cenná a jsem přesvědčen o tom ,že je,mimo jiné,součást jeho profesních úspěchů.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti