Palackého třída 191, Chrudim
Poliklinika Chrudim (mapa)

Na jaře jsem velmi vážně onemocněla a pan doktor diagnozu nejenže nepoznal,nenamáhal se mne ani poslechnout a jediné co od něho vzešlo, že jsem se po jeho týdenní léčbě dostala už v opravdu velmi špatném stavu do nemocnice, ač jsem stále upozorňovala, že mi léčba nezabírá a je mi čím dál hůř. Do nemocnice jsem se dostala až díky paní doktorce, které jsem za to dodnes vděčná.Proto tohoto lékaře opravdu nedoporučuji a musím říct, že se setkávám s více názory na jeho neodbornou léčbu.

Byla jsem nespokojena s přístupem.

Nejsem žádný marodící typ, ale to co předvedl pan doktor při vyšetření z druhé místnosti, aniž by mě viděl, určil diagnózu. Vůbec se mě nedotkl, nezeptal, nezměřil aspoň tlak. Vykvartýroval s receptem a nazdar ámen s tebou. Nedivím se, že je prázdná čekárna, není to ryhlým přístupem, ale odfláknutým. Pacienti ho nezajímají, spíš otravují.Nechápu, proč vůbec je lékař.

sice v pohodě týpek, ale jako doktora ho nedoporucuji. Při jakémkoli nachlazení mi vždy jen předepsal antibiotika, když mi je předepsal už potřetí, našla jsem si jiného lékaře a jsem moc spokojená. Ale je fakt, že v čekárně čekat nebudete, nikdo tam většinou není.

Byla jsem nespokojena s přístupem.