Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Jiný

Pan doktor Radosta je super. Chodím k němu již řadu let a ještě budu. Díky němu jsem v pohodě a doufám že to tak zůstane :)


V
Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Jiný

Pan doktor je docela sympatický člověk, velmi rád si popovídá, což někomu může vyhovovat. Pokud ale řešíte nějaký svůj vlastní problém, možná vás nemusí zajímat, sáhodlouhé vyprávění o tom, co kdysi pomohlo jeho příbuzné. Trocha vnímavosti by neuškodila, pokud jako pacient dáváte najevo, že vás to nezajímá. Účinnost léčby jinak asi v pořádku.

MUDr. Milan Radosta

Rád bych na toto hodnocení reagoval,nevím však kdo se skrývá za přezdívkou Vačice. Alergologické vyšetření je přínosné hlavně tam,kde se opravdu jedná o alergii atopického typu,řada pacientů má zdravotní potíže,které nejsou alergií ,takovým se snažím alespoň vše vysvětlit . Na anonymní komentář se těžko odpovídá.Za svou praxi alergologa jsem měl kontakt již celkem se 76 000 !!! lidmi,rád bych ,aby byli všichni 100% spokojeni,ale tady jsem asi udělal chybu v komunikaci.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Lípa Centrum

Pan doktor Radosta je skvělý lékař! Je hodně precizní, důkladně mně prohlédl, vše potřebné mně vysvětlil a díky němu se mi daří lépe!!!


V
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Problémy s dýcháním, alergie

Z návštěvy pana doktora Radosty jsem odcházela naprosto spokojená a s dobrou náladou. Vše velmi dobře vysvětlil a hezky popsal diagnózu a dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí. Na pacienta si vyhrazuje čas a člověk se necítí odbytý, jak to bývá u jiných lékařů.. Kéž by bylo takových více! K lékařům nerada chodím, ale tady se i člověk na další kontrolu těší. :) Doporučuji.


O
Ověřeny pacient

Pan doktor má lidský přístup, k pacientovi přistupuje osobně, je hodně komunikativní.. zvolil jsem jej z důvodu dobrých referencí (zde) a brzkého termínu (objednání do týdne - u jiných alergologů min. měsíc).
Bohužel můj problém s intolerancí na mléko jsem zde nevyřešil. Přestože jsem měl od praktického lékaře v doporučení uvedeno "laktózový test", pan Radosta dělal vše okolo, ale samotný test nikoli. Sice mě poslal na krevní testy, z těch se ale intolerance zjistit nedá (pouze alergie).
Nějak mi přišlo zbytečné dělat spirometrii, kožní testy (vpichy) na již známou pylovou alergii, apod.
Mám z toho takový pocit, že pan alergolog vyšetřuje každého standardními, zažitými postupy tak, aby měl "splněno" a pojišťovna mu tak tuto péči mohla proplatit. Věřím, že u většiny pacientů to takhle může být dostačující, což ale nebyl můj případ.
Netvrdím, že pan doktor není odborník, ale na potravinovou nesnášenlivost bych volil někoho jiného..


K
Ověřeny pacient

Úžasný pan doktor se zájmem! Bála jsem se návštěvy, protože jsem nebyla objednaná, ale pak doktor si na mě udělal čas a dokonce mi odpoledne volal, zda se mi stav zlepšil. Za mě vstřícný přístup a skvěle mi vše vysvětlil.


A
Ověřeny pacient

Skvělý odborník, který umí komunikovat, vysvětlí a svou vstřícností navodí u pacienta obdobný vztah.


P
Ověřeny pacient

Skvělý lékař jak po stránce odborné, tak po stránce lidské. Jeho přístup je velmi vstřícný, laikovi srozumitelný. Jako pacientce se mi pečlivě věnoval, důkladně vysvětlil problém, příčiny, širší souvislosti a možnosti léčby jako málokdo ze specialistů, s nimiž jsem se za poslední roky setkala. Celkově podle mě jako lékař vysoce převyšuje "běžný standard". Kéž by takových lékařů bylo více!


S
Ověřeny pacient

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti, dokáže naslouchat pacientovi. Snaží se najít příčinu problému a léčí ji. Je to opravdu odborník.


Ověřeny pacient

Velmi příjemný doktor, který vás nevyděsí k smrti hordou cizích výrazů; naopak vše lidsky vysvětlí. Přešla jsem k němu od jiné alergoložky a bylo to více než šťastné rozhodnutí. K konečně mám pocit, že můj stav a vývoj mých problémů někoho zajímá. Nejde mu o poplatky, ale o vaše zdraví. Je velice společenský a otevřený, navíc má schopnost empatie, což většině dnešních lékařů chybí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti