Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Problémy s dýcháním, alergie

Z návštěvy pana doktora Radosty jsem odcházela naprosto spokojená a s dobrou náladou. Vše velmi dobře vysvětlil a hezky popsal diagnózu a dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí. Na pacienta si vyhrazuje čas a člověk se necítí odbytý, jak to bývá u jiných lékařů.. Kéž by bylo takových více! K lékařům nerada chodím, ale tady se i člověk na další kontrolu těší. :) Doporučuji.

O

Pan doktor má lidský přístup, k pacientovi přistupuje osobně, je hodně komunikativní.. zvolil jsem jej z důvodu dobrých referencí (zde) a brzkého termínu (objednání do týdne - u jiných alergologů min. měsíc).
Bohužel můj problém s intolerancí na mléko jsem zde nevyřešil. Přestože jsem měl od praktického lékaře v doporučení uvedeno "laktózový test", pan Radosta dělal vše okolo, ale samotný test nikoli. Sice mě poslal na krevní testy, z těch se ale intolerance zjistit nedá (pouze alergie).
Nějak mi přišlo zbytečné dělat spirometrii, kožní testy (vpichy) na již známou pylovou alergii, apod.
Mám z toho takový pocit, že pan alergolog vyšetřuje každého standardními, zažitými postupy tak, aby měl "splněno" a pojišťovna mu tak tuto péči mohla proplatit. Věřím, že u většiny pacientů to takhle může být dostačující, což ale nebyl můj případ.
Netvrdím, že pan doktor není odborník, ale na potravinovou nesnášenlivost bych volil někoho jiného..

Úžasný pan doktor se zájmem! Bála jsem se návštěvy, protože jsem nebyla objednaná, ale pak doktor si na mě udělal čas a dokonce mi odpoledne volal, zda se mi stav zlepšil. Za mě vstřícný přístup a skvěle mi vše vysvětlil.

Skvělý odborník, který umí komunikovat, vysvětlí a svou vstřícností navodí u pacienta obdobný vztah.

Skvělý lékař jak po stránce odborné, tak po stránce lidské. Jeho přístup je velmi vstřícný, laikovi srozumitelný. Jako pacientce se mi pečlivě věnoval, důkladně vysvětlil problém, příčiny, širší souvislosti a možnosti léčby jako málokdo ze specialistů, s nimiž jsem se za poslední roky setkala. Celkově podle mě jako lékař vysoce převyšuje "běžný standard". Kéž by takových lékařů bylo více!

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti, dokáže naslouchat pacientovi. Snaží se najít příčinu problému a léčí ji. Je to opravdu odborník.

Velmi příjemný doktor, který vás nevyděsí k smrti hordou cizích výrazů; naopak vše lidsky vysvětlí. Přešla jsem k němu od jiné alergoložky a bylo to více než šťastné rozhodnutí. K konečně mám pocit, že můj stav a vývoj mých problémů někoho zajímá. Nejde mu o poplatky, ale o vaše zdraví. Je velice společenský a otevřený, navíc má schopnost empatie, což většině dnešních lékařů chybí.

Veliký odborník. Vysvětlil mi jak organismus reaguje na alergeny. Zajímá se o Váš stav, zeptá se i, co si o jeho počínání myslíte. Návštěvy doprovází i s vtipy nebo historkami. Vážně milý doktor, ke kterému chodím ráda.

Vyřešil jako jediný můj problém s alergií. Odborník, který vše do detailu dokáže vysvětlit a rád povídá. Času stráveného u něj rozhodně nelituji. Pokud hledáte nejlepšího alergologa, tak u něj určitě zklamaní nebudete. Naopak, budete nadšení sejně jako já.

Veliká spokojenost, hrozně jsem se vyšetření bála, ale odcházela jsem s naprosto úžasným pocitem...

Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Problémy s dýcháním, alergie

O