Palas Athéna s.r.o.
Hviezdoslavova 509/25, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Specializace na operační řešení náhrad kolenních a kyčelních kloubů.Revizní operace endoprotéz.

Znam ho dlouho a myslim,ze je to clovek na svem miste

Vřele doporučuji,měla jsem problém s palcem na noze,operoval mně,všechno v pořádku,přijemné vystupování a zlaté ruce.

Mohu jenom vřele doporučit všem maminkám na sono kyčlí.Žádné čekání,milý personál.V čekárne je spousta kočíků,ale jde to opravdu hodně rychle :-).

Pan doktor Pastucha, ktery me operaval pro artrosu prave kycle, je velmi mily lekar a velky odbornik s lidskym pristupem. S jeho peci, ale i s praci sestricek, jsem byla velmi spokojena. Operoval i nekolik mych znamych take pro artrosu, ale i urazy a vsichni byli take spokojeni. Je velka spoda, ze opustil Benesovskou nemocnici. Ted pry operuje v Horovicich.
Jeste jednou moc dekuji a pozdravuji.

Fantastický lékař, operatér, 3x mne operoval, je to opravdu machr.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

pane primáři, mám indikovanou TEP kyčle. Dočetl jsem se, že čekací dobu určují pojištovny, nikoliv
kapacity ortopedií.,
Mám dost kruté bolesti, jsem immobilní a na injekcích. Můžete mi prosím sdělit, kolik operace včetně kloubu nejlepší značky stojí, možná bych si ji zaplatil sám. Jaká by byla v tomto případě čekací doba?

S pozdravem

Dobry den,cena pro samoplatce v nasi nemocnici je 4400 Eur,kazdopadne cekaci doba u nas je 6M a vzhledem k tomu,ze jste u pojistovny registrovan doporucuji vam standartní postup,kde za nic neplatite

MUDr. Milan Pastucha

Dobry den, mam periartritidu ramene,po urazu se to zhorsilo, ze 14 jsem nemohla pohnout rukou.Je to skoro tri mesice,rameno boli stale hodne. Dvakrat jsem mela opichnuti a nepomohlo to. Boli to v klidu a v noci..Rehabilitace probehla,.Prosim o radu,ta bolest uz nejde vydrzet.Dekuji

Dobrý den velmi pravděpodobné bude nutné operační řešení artroskopicke obraťte se na ortopeda specializující se na daný segment

MUDr. Milan Pastucha