Palas Athéna s.r.o.
Hviezdoslavova 509/25, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Specializace na operační řešení náhrad kolenních a kyčelních kloubů.Revizní operace endoprotéz.

K p.doktorovi chodím s čtyřměsíčním synem kvůli vývoji kyčlí po doporučení dětskou lékařkou a jsem moc spokojená. Chová se velice slušně a mile.

C

Pan primář Pastucha je skvelý

Pan MUDr. Pastucha operoval v roce 2004, v té době desetiletou naši dceru Míšu. Operaci provedl naprosto skvěle. Měl velmi úžasný a lidský přístup nejen k dceři, ale i k nám, rodičům. Do dnešního dne jezdí celá naše rodina k němu, bereme ho v podstatě jako rodinného lékaře. Tento PAN doktor opravdu nemá chybu, je velice slušný, příjemný, milý a myslím si, že jako odborník velice dobrý. Pane doktore, ještě jednou Vám za Mišku moc děkuji a po celý náš život, budete jeho součástí. Jste super člověk a máme Vás rádi. Zambová

Dobrý den
Byla jsem na operaci s loktem u pana MUDr.Pastuchy,měla jsem obavi,ale operaci provedl dobře a neměla jsem žádné větší komplikace a to jsem byla pouze k němu doporučena.
A ted jsem nyní 1,5 měsíce po operaci a s rukou manipuluji dobře ,že mi sem tam ruka bolí je moje vina jelikož jí přepínám,ale jinak zákrok opravdu provedl velmi dobře
Lenka Čechová

nevim, jestli se mi to zda, ale 3 negativni kometare tykajici se spatne odoperovaneho kolena mi pripadaji, ze jsou od stejneho autora :-)
jinak operovana jsem byla od MUDr. Landsperskeho v Horovicich (bohuzel neni na techto strankach, ale je to kolega pana Pastuchy) a nemohu si stezovat. Uzasny pristup, vsechno v poradku. U pana doktora Pastuchy jsem byla sice jen na prevazech, ale je velmi sympaticky.

Velice lidský přístup,odborník.

ahojte, zdravim vsetkych nadsencov pana pastuchu, tento mily pan sa teda poriadne sekol :((( neviem neviem ci je az taky sikovny ako vsetci pisete, najprv si pozrite tuto fotku:
toto skopirujte...
TO JE MOJE KOLENO KTORE OPEROVAL V ROKU 2002,UROBIL TO DOBRE???
BOLI BY STE AJ VY SPOKOJNI TERAZ BUDTE VSETCI MUDRI!!!!

Jsem velmi vděčná primáři Mudr Milanovi Pastuchovi,který mě před rokem operoval kyčelní kloub. Dnes jezdím na kole a tancuji jako zamlada. Ještě jednou děkuji za lidský přístup. Trojoská Anna

Pan doktor Pastucha je vynikající doktor a operatér K.S

Koncem ledna 2010 jsem byl na operaci kolene. Dnes jsem už schopen dokonce i běžet. Sice ještě pomalu, ale běžet! Já toto považuji za ohromný úspěch pro sebe a jsem pro toto velice MUDr. M. Pastuchovi velice zavázán a nedám na něj dopustit. Chtěl bych jen doporučit těm, co jsou s ním nespokojeni, aby se příště řídili rady, co po operaci se má dělat a cítili by dnes spokojeni také

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

pane primáři, mám indikovanou TEP kyčle. Dočetl jsem se, že čekací dobu určují pojištovny, nikoliv
kapacity ortopedií.,
Mám dost kruté bolesti, jsem immobilní a na injekcích. Můžete mi prosím sdělit, kolik operace včetně kloubu nejlepší značky stojí, možná bych si ji zaplatil sám. Jaká by byla v tomto případě čekací doba?

S pozdravem

Dobry den,cena pro samoplatce v nasi nemocnici je 4400 Eur,kazdopadne cekaci doba u nas je 6M a vzhledem k tomu,ze jste u pojistovny registrovan doporucuji vam standartní postup,kde za nic neplatite

MUDr. Milan Pastucha

Dobry den, mam periartritidu ramene,po urazu se to zhorsilo, ze 14 jsem nemohla pohnout rukou.Je to skoro tri mesice,rameno boli stale hodne. Dvakrat jsem mela opichnuti a nepomohlo to. Boli to v klidu a v noci..Rehabilitace probehla,.Prosim o radu,ta bolest uz nejde vydrzet.Dekuji

Dobrý den velmi pravděpodobné bude nutné operační řešení artroskopicke obraťte se na ortopeda specializující se na daný segment

MUDr. Milan Pastucha