Hviezdoslavova 509/25, Praha
Palas Athéna s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Specializace na operační řešení náhrad kolenních a kyčelních kloubů.Revizní operace endoprotéz.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Panu doktorovi jsem na začátku dost věřila bohužel .Když někomu věříte že vám pomůže a realita je opačná, ta k bohužel .Škoda možná že oni budou taky jednou v pacienti .Bohužel špatná zkušenost Průběh léčby,stále jsem si stěžovala na bolesti ,které jsou bohužel dodnes ,podle pana doktora bylo vše v pořádku .Napsala bych více ,ale co se nehodí nezveřejní .

Umístění: Palas Athéna s.r.o. Jiný

Nejhorší zkušenost co jsem u lékaře zažila při kontrole kyčlí u miminka. Vyšetření trvalo cca 1 minutu, poté jsem dostala zprávu s tím, že máme dělat široké balení a že si to mám najít na internetu. Když jsem se zeptala, jaký přesně je s kyčlemi problém a v jaké míře, byla jsem odkázána na zprávu, kterou jsem dostala a která byla samozřejmě sepsána pomoci lékařských zkratek. Žádné konkrétní informace jsem tam od nikoho nedostala. Termín kontroly jsem dostala místo za měsíc až za dva měsíce z důvodu, že pan doktor má dovolenou. Chování pana doktora bylo opravdu arogantní. Opravdu nedoporučuji!

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Panu doktorovi jsem na začátku dost věřila ,ale bohužel jsem se setkala s nelidským přístupem ,a neochotou komunikovat .....

Hrozná zkušenost,nikdy nezapomenu.Pan doktor léčil mojí maminku v době kdy začala mít velke bolesti v kyčli.Udělal RTG kyčle,že prý toto vyšetřeni stačí,přestože měla obrovské bolesti,se slovy každého to bolí, naznačil co otravuje.Při předoperačním vyšetření,sono břicha,jí zjistil jiný lékař metastazy v jatrech..A začalo to.Maminka totiž v kyčli měla ložisko iod rakoviny plic.Na RTG kyčle to zjistili v jiné nemocnici a tím ji přišli na rakovinu plic.Zkušeny lékař to tam prí musel vidět,pan primář,ale neviděl.Maminka tedy trpěla a již zemřela.Dodnes jí slyšim,jak ji bolí kyčel a boji se jak na ní pan primář bude nepříjemný.snad ho tato zkušenost poučí pro jiné pacienty.Panu primáři jsem to telefonovala.

ahojte, zdravim vsetkych nadsencov pana pastuchu, tento mily pan sa teda poriadne sekol :((( neviem neviem ci je az taky sikovny ako vsetci pisete, najprv si pozrite tuto fotku:
toto skopirujte...
TO JE MOJE KOLENO KTORE OPEROVAL V ROKU 2002,UROBIL TO DOBRE???
BOLI BY STE AJ VY SPOKOJNI TERAZ BUDTE VSETCI MUDRI!!!!

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    pane primáři, mám indikovanou TEP kyčle. Dočetl jsem se, že čekací dobu určují pojištovny, nikoliv
    kapacity ortopedií.,
    Mám dost kruté bolesti, jsem immobilní a na injekcích. Můžete mi prosím sdělit, kolik operace včetně kloubu nejlepší značky stojí, možná bych si ji zaplatil sám. Jaká by byla v tomto případě čekací doba?

S pozdravem

Dobry den,cena pro samoplatce v nasi nemocnici je 4400 Eur,kazdopadne cekaci doba u nas je 6M a vzhledem k tomu,ze jste u pojistovny registrovan doporucuji vam standartní postup,kde za nic neplatite

MUDr. Milan Pastucha

• Dobry den, mam periartritidu ramene,po urazu se to zhorsilo, ze 14 jsem nemohla pohnout rukou.Je to skoro tri mesice,rameno boli stale hodne. Dvakrat jsem mela opichnuti a nepomohlo to. Boli to v klidu a v noci..Rehabilitace probehla,.Prosim o radu,ta bolest uz nejde vydrzet.Dekuji

Dobrý den velmi pravděpodobné bude nutné operační řešení artroskopicke obraťte se na ortopeda specializující se na daný segment

MUDr. Milan Pastucha