Palas Athéna s.r.o.
Hviezdoslavova 509/25, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Specializace na operační řešení náhrad kolenních a kyčelních kloubů.Revizní operace endoprotéz.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Neochotný poslouchat ,arogantní chování ,neprofesionální přístup a to jsem ještě slušná .Lituji že jsem kdy k němu vkročila.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Panu doktorovi jsem na začátku dost věřila bohužel .Když někomu věříte že vám pomůže a realita je opačná, ta k bohužel .Škoda možná že oni budou taky jednou v pacienti .Bohužel špatná zkušenost Průběh léčby,stále jsem si stěžovala na bolesti ,které jsou bohužel dodnes ,podle pana doktora bylo vše v pořádku .Napsala bych více ,ale co se nehodí nezveřejní .Budou to už dva roky a stále vidím ten hrozný film před sebou vzali mi celý můj život ,Nevím jak můžou klidně spát

Umístění: Palas Athéna s.r.o. Jiný

Nejhorší zkušenost co jsem u lékaře zažila při kontrole kyčlí u miminka. Vyšetření trvalo cca 1 minutu, poté jsem dostala zprávu s tím, že máme dělat široké balení a že si to mám najít na internetu. Když jsem se zeptala, jaký přesně je s kyčlemi problém a v jaké míře, byla jsem odkázána na zprávu, kterou jsem dostala a která byla samozřejmě sepsána pomoci lékařských zkratek. Žádné konkrétní informace jsem tam od nikoho nedostala. Termín kontroly jsem dostala místo za měsíc až za dva měsíce z důvodu, že pan doktor má dovolenou. Chování pana doktora bylo opravdu arogantní. Opravdu nedoporučuji!

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Panu doktorovi jsem na začátku dost věřila ,ale bohužel jsem se setkala s nelidským přístupem ,a neochotou komunikovat .....

Umístění: Palas Athéna s.r.o.

MUDr. Milan Pastucha je opravdu PAN DOKTOR. Měla jsem před operací kolena a chtěla jsem znát názor od dalšího lékaře. Objednávací lhůty jsou dlouhé a má operace má proběhnout tento měsíc, proto jsem potřebovala termín co nejdříve. Pan doktor byl velmi ochotný, přišla jsem v podstatě bez objednání, čekárna byla plná a i přesto mě vzal. Je velmi empatický a milý, má velmi lidský přístup. Takhle úžasného doktora jsem ještě nepotkala.

Pan primář Pastucha je opravdu úžasný, empatický, velice milý a dle mého názoru rozhodně odborně na výši. Všem doporučuji jak pana primáře, tak i nemocnici v Hořovicích. Velký dík. Jana T.

Musím říct že pan doktor je s velkým D protože to jaké má jednání je až neuvěřitelné. Kdyby se takto chovalo většina doktoru tak by jsme byli spokojený národ. Moc děkuji za to jak mi pomohl. Opravdu velmi dobrý doktor.

Chci vám touto cestou poděkovat za odbornou operaci kyčelního kloubu u mého manžela Ladislava Mikoláš. Po čtyřech letech je bez bolestí, bez jakých koliv známek špatné chůze. Zároveň vám chci poděkovat za odeslání jako pacientku k vašemu kolegovi Panu MUDr. Mašátovi do Berouna, kde proběhla má operace, pravého ramene. Děkuji Julie Mikolášová.

Hrozná zkušenost,nikdy nezapomenu.Pan doktor léčil mojí maminku v době kdy začala mít velke bolesti v kyčli.Udělal RTG kyčle,že prý toto vyšetřeni stačí,přestože měla obrovské bolesti,se slovy každého to bolí, naznačil co otravuje.Při předoperačním vyšetření,sono břicha,jí zjistil jiný lékař metastazy v jatrech..A začalo to.Maminka totiž v kyčli měla ložisko iod rakoviny plic.Na RTG kyčle to zjistili v jiné nemocnici a tím ji přišli na rakovinu plic.Zkušeny lékař to tam prí musel vidět,pan primář,ale neviděl.Maminka tedy trpěla a již zemřela.Dodnes jí slyšim,jak ji bolí kyčel a boji se jak na ní pan primář bude nepříjemný.snad ho tato zkušenost poučí pro jiné pacienty.Panu primáři jsem to telefonovala.

odporučam,je super ;)

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

pane primáři, mám indikovanou TEP kyčle. Dočetl jsem se, že čekací dobu určují pojištovny, nikoliv
kapacity ortopedií.,
Mám dost kruté bolesti, jsem immobilní a na injekcích. Můžete mi prosím sdělit, kolik operace včetně kloubu nejlepší značky stojí, možná bych si ji zaplatil sám. Jaká by byla v tomto případě čekací doba?

S pozdravem

Dobry den,cena pro samoplatce v nasi nemocnici je 4400 Eur,kazdopadne cekaci doba u nas je 6M a vzhledem k tomu,ze jste u pojistovny registrovan doporucuji vam standartní postup,kde za nic neplatite

MUDr. Milan Pastucha

Dobry den, mam periartritidu ramene,po urazu se to zhorsilo, ze 14 jsem nemohla pohnout rukou.Je to skoro tri mesice,rameno boli stale hodne. Dvakrat jsem mela opichnuti a nepomohlo to. Boli to v klidu a v noci..Rehabilitace probehla,.Prosim o radu,ta bolest uz nejde vydrzet.Dekuji

Dobrý den velmi pravděpodobné bude nutné operační řešení artroskopicke obraťte se na ortopeda specializující se na daný segment

MUDr. Milan Pastucha