Mazurská 484, Praha
Praktický zubní lékař

Mám radost, že se najde někdo kdo jde s dobou a neustále se vzdělává v moderních trendech medicíny. Návštěvu u Macha si pochvaluji a těší mě i to, že se mi nyní dostává péče v nové špičkové ordinaci v centru Prahy. Marlos

Vůbec nerozumím lidem, kteří tomuto lékaři dávají špatné hodnocení, jedná se o naprosto profesionálního, šikovného a rychlého stomatologa, kterého jsem zvolil kvůli tomu, že má předchozí zubařka ohodnotila stav mého chrupu o dost horší známkou, dokonce mi hrozila extrakcí jednoho zubu - soukromnice, která by měla z každého předraženého zákroku pěknou sumičku, kterou bych splácel jako student pěkně dlouho! Z tohoto důvodu jsem vyhledal jiného, s více zkušenostmi a praxí, a nelituji toho. Měl jsem velký strach, jak to dopadne, ale nakonec vše bylo opraveno v daleko menší míře, než původní názory...a to rychle a profesionálně!
Ano, pan Mach Vám sice bude doporučovat a navrhovat metodiky čištění zubů, správnou volbu kartáčků a další rady pro udržení zdravých zubů (a neříkejte, že to umíte, když máte zubní kazy), avšak v žádném případě to není povinnost, do které jste nuceni. A ti, co zde lamentují nad tím, jaký je to neodborník a další věci...raději se zamyslete nad tím, že stomatolog (paradontolog) není kouzelník, neumí zachránit to, co se zachránit nedá a když už se o to snaží, což tento doktor dělá, ne vždy se to musí povést.

Jsem nadšený výborným přístupem pana doktora a hlavně ošetřením v pozdních večerních hodinách. Jako podnikatel si nemohu dovolit návštěvu lékaře přes den a čekat jestli se na mě dostate řada mezi 9-11hodinou jako to bývá v běžných zubních ordinacích...

Dlouho jsem v Praze hledal zubního lékaře,který by vyhovoval mým představám. K panu doktorovi jsem se nakonec dostal až na základě doporučení mých známých. Ti mi vysvětlili, jak to u něj chodí, že to není zadarmo,že ze začátku budu chodit asi častěji. Naštěstí to nebylo tak hrozný, jsou to už dva roky co mi dodělal poslední zub. Zuby jsou pěkný, nebolí, už to beru jako samozřejmost. Já ho můžu jedině doporučit.

Po 2 letech jsem byl na kontrole u jinyho lekare a zuby mam pry naprosto v poradku. A to mi delali i rengen. Takze asi dobre odvedena prace. Davam Machovi bod. Matej Lanskroun

S panem doktorem se známe už leta. Nikdy by nešel do zubu, kdyby nebyla stoprocentní hygiena. Taky je téma hygieny zdrojem našich vzájemných nekončících diskuzí a "handrkování" - čistil, nečistil, vymýšlím si, nevymýšlím si,zapomněl,atd. Samozřejmě, že vždycky něco najde, nevim jak to dělá, ale najde a ukáže. Někdy už mi hygiena leze i krkem, vynechám, ale hned se k tomu zase vrátim. Proto mně dost zaráží, že by doktor udělal výplň do zubu při zanícených dásních a ne jednu, hned dvě. To je nějakej renonc pisatelky.

S panem doktorem problém nemám, chodila jsem k němu, chodím k němu a asi k němu budu chodit už pořád, vyhovuje mi, nevím proč bych měla měnit. A navíc, co v puse jednou udělá je držák a za svou pusu se nestydím.
Sandra Tom.

Paní z předchozího příspěvku asi bude trošku mimo realitu, protože můj zubní lékař MUDr. Mach je k zubům mimořádně šetrný a precizní. Právě proto jsem ochotný své zuby svěřit do jeho péče, což už nějaký pátek dělám. Rozhodně se nedá hovořit o tom, že by mé zuby byly zdevastované, naopak! A za to mu tady tímto děkuji a vzkazuji mu: "Pane doktore - Velblouda67 fakt neřeště. Ten už se vyřešil sám :)))))
S pozdravem Michal B.

Musim říct že já mám s panem doktorem úplně opačné zkušenosti. Je to asi tím, že k němu chodím už delší dobu. A taky to nějakou dobu trvalo, než mi vše pospravoval a dal zuby dokupy. A mám teď už klid. Určitě to bude velkej fanda do počítačů a techniky jako takové, protože skoro při každé návštěvě měl nějaký nový přístroj nebo vychytávku kterou na mně použil. Teprve s odstupem času můžu srovnávat i s jinými lékaři a určitě bych neměnila.
Akorát mu teď naposledy kručelo v břiše, bylo asi 8 večer a asi nestíhal. Tak asi tak.
Jitka

Bezkonkurenčně nejlepší!! Skvělý servis. Jan Doležal