Československé armády 13, Rousínov
Ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Když mi bylo 17 tak jsem si ošklivě poranil záda při sportu a rok jsem nic nedělal. Díky tomuhle doktorovi zase všechno dělám naplno. Je to nejlepší ortoped a naplno mu důvěřuji.

Je to 10 let co jsem po operaci skoliózy. Pan doktor je naprosto úžasný. Teď tam jedu na kontrolu a těším se až mi opět ,,vyhubuje,, že jsem připrala trošku víc než bych měla :-) FN Brno Bohunice jen DOPORUČUJI

Kouzelník !!!!!!!!! To co nikde jinde "prý nejde", vyřešil jak mávnutím kouzelného proutku. Velká úcta a hluboká poklona.

Velmi dobré zkušenosti, milý doktor, operace se vyvedla

Několikrát jsem měl s panem doktorem co dočinění a musím říct že je to skvělý lékař na svém místě.

Výborný lékař.Jezdíme za ním 300 km a už bych neměnila.Velmi profesní přístup,milá sestřička i smysl pro humor.Mohu jen doporučit.Děkujeme pane doktore

Připojuji se ke slovům chvály, pan doktor je naprostý profesionál, skvělý operatér a lékař s lidským přístupem k pacientovi.

Chtěla bych se připoji na nazor na dr.Leznara.Operoval dceru a ona oněm prohlásila že by panu dr.Leznarovi měli pozlatit ruce.je to výborný lékař a operatér.

Pan doktor Leznar je Doktor s velkým D. Všechno nese s úsměvem, pochválí v pravou chvíli a doporučí nejvhodnější postupy. Navíc oceňuji jeho úžasnou paměť na pacienty, kdy si okamžitě vybaví sebenší podrobnost. Co dodat, stále se usmívající a sílu dodávájící lékař. Všichni jej máme rádi :-)

Souhlasim, je to mily, usmevavy odbornik na svem miste. Jsem 5 let po operaci skoliozy, a nestezuji si na nic. Vyborny pristup k pacientum, dokazal me vzdy potesit i kdyz jsem se citila opravdu hrozne. A nedulezitejsi je, ze mi spravil to co mi jini lekari dokozali akorat pokazit.. Doporucuji, stoji si za to dojet za nim i z Karvine odkud jsem:)