Ortopedická ambulance
Československé armády 13, Rousínov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Mám po operaci skoliózy.Chodila jsem na operace od 8let do cca 15let.Pan doktor na mě byl vždy hodný a mýlí.Vždy mě dokázal psychicky podpořit když jsem byla prtě kterému během hospitalizace chyběla rodina.Jeho rozhodnutí mi tehdy
zachránilo život. Musím zaklepat nic mě po zákrocích nebolí..žiju běžný život dál mám 32let dvě krásné zdravé děti.Pana Doktora vždy ráda vidím není to doktor ale anděl se zlatýma rukama

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Dne 8.8.2022 jsem navštívil pana doktora s bolestmi v rameni. Byl jsem odeslán do Vyškova na rentgen, který mi byl okamžitě proveden a bylo mi vydáno CD s nálezem. U pana doktora jsem byl objednán na 22.8.2022 ale pan doktor byl nepřítomen s odkazem , že se mám dostavit v náhradním termínu na 19.9.2022 pan doktor opět neordinoval s odkazem, že bude ordinovat 26.9.2022 Pochopil jsem, že pan doktor praktikuje léčbu odkladem s tím, že Vás bolest přejde stejně tak jako se vydat km panu doktorovi s nejistým výsledkem, že tam buďto bude a nebo ne. Děkuji nechci.

Když mi bylo 17 tak jsem si ošklivě poranil záda při sportu a rok jsem nic nedělal. Díky tomuhle doktorovi zase všechno dělám naplno. Je to nejlepší ortoped a naplno mu důvěřuji.

PO tom co jsem četla zde samou chválu na pana doktora Leznara,tak jsem se k němu objednala se skoliozou páteře a byla jsem velice zklamaná. Pan doktor se ani nepředstavil,kdybych neviděla jmenovku na plášti a neřekli mi to ti co tam byly,tak bych pana Leznara nepoznala,ani mi neprohlídl ani on osobně nesdělil rozhodnutí...
S odstupem času let,můžu připsat co nedokáží v Brně dokáží jinde,jen se nesmí člověk vzdát když doktoři nejsou ochotni pomoc aspoň jinam...

Pan Dr.Leznar mě operoval v roce 1997 a operace dopadla neúspěšně..za mne hodnotím špatný...nedůvěřuji mu..skolioza ve špatném stavu plus jsem po operaci na jednu nohu nechodila, takže kdo ví co mi u operace dělal..

Je to 10 let co jsem po operaci skoliózy. Pan doktor je naprosto úžasný. Teď tam jedu na kontrolu a těším se až mi opět ,,vyhubuje,, že jsem připrala trošku víc než bych měla :-) FN Brno Bohunice jen DOPORUČUJI

Kouzelník !!!!!!!!! To co nikde jinde "prý nejde", vyřešil jak mávnutím kouzelného proutku. Velká úcta a hluboká poklona.

Velmi dobré zkušenosti, milý doktor, operace se vyvedla

Několikrát jsem měl s panem doktorem co dočinění a musím říct že je to skvělý lékař na svém místě.