MUDr. Milan Kučera, s.r.o. - gynekolog
T. G. Masaryka 2104, Kladno

Umístění: MUDr. Milan Kučera, s.r.o. - gynekolog Jiný

Chodím k panu doktorovi spoustu let, a neměnila bych.

Umístění: MUDr. Milan Kučera, s.r.o. - gynekolog Jiný

K manželům Kučerovým docházím již 25let.. To snad mluví samo za s sebe :) SPOKOJENOST. Děkuji Kamila Ž.

Umístění: MUDr. Milan Kučera, s.r.o. - gynekolog

Vynikající lékař a skvělá, milá a profesionalní sestřička. Před více než 20 lety mě k tomuto lékaři doporučil můj dřívější gynekolog při diagnóze "karcinom děložního čípku" jako k nejlepšímu specialistovi, který by mě mohl zachránit před odebráním dělohy. Pan doktor Kučera skutečně provedl operaci tak skvěle, že nejenom, že zachránil dělohu, odstranil všechnu rakovinnou tkáň, ale odnosila jsem pak s konizovaným čípkem 3 zdravé děti bez sebemenších problémů s donošením nebo nutnosti cerkláže. Dobrovolně bych tohoto lékaře ani sestřičku nikdy nevyměnila, velmi si jich vážím.

U pana doktora jsem uz 18 let a vim jedno nikdy bych nemela. Je to odbornik a p. Kucerova take. Je vzdy je ochotna a mila a pan dokotor take.

I ja se pridavam, jsem u pana doktora Kucery pres deset let a jsem velmi spokojena jak se sestrou tak s panem doktorem jsou vzdy velmi prijemni a kdyz potrebuji vse mi vysvetli.Nemenila bych!!!

Vždy profesionální a vzorná péče, milý a lidský přístup jak pana doktora, tak sestřičky. Špatnou náladu máme někdy všichni a ne vždy se nám ji podaří skrýt. Buďme více pokornější. Romana Kubinová

S panem doktorem nejsem absolutně spokojená, je velmi náladový, je neprofesionální, nelidský. Jeho sestřička(jeho manželka) si v ordinaci hraje na druhého lékaře, měla by se spíše zaměřit na práci sestřičky! Dovolím si i napsat, že při návštěvách u sestřičky, dosti pociťuji žárlivost na mladší a štíhlejší ženy. Kdybych měla možnost odejít, ihned tak učiním!

Jsem u pana doktora přes 15 let. Vždy velmi seriózní, přijemný, zkušený. Neměnila bych! Světlana

Souhlasím se všemi názory a tvrzeními s hodnocením velmi dobrý. K MUDr. Kučerovi chodím přes 10 let a vždy a za všech okolností on i sestra milí, profesionální, starostliví atd. Prostě mohu na tuto ordinaci napsat jen a jen chválu.

Nikldy jsem si nemusela na nic stěžovat. Sestřička i doktor výborní profesionálové. Vše s ochotou vysvětlí, ve všem poradí. 100% diskrétnost a péče- V životě bych neměnila.