Odborný lékař kožní
A. Jiráska 1519/2, Havířov

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Byl to muj nejlepsi lekar, na svete, byla s nim i sranda, fesak, sestra pred 15 lety super, on lecil uz svym pristupem k cloveku, Simona Ruth

Chodila jsem k panu doktorovi pár let a mohu říct, že jsem pak už nikdy nenarazila na lepšího kožaře. Lupénku mu svědomitě vyléčil, neustále vymýšlel nové postupy... Nikdy jsem neslyšela komentář, že už mi dal všechno, co existuje. Teď chodím na kožní v Praze, když lékařka slyšela jeho jméno, řekla že tohoto lékaře zná - z nějakých kongresů, kde sám promlouval. A propos.... Od té doby se už nikdy nikomu nepodařilo mi lupénku odstranit na delší dobu...

Podle toho co tady čtu, mohu jen konstatovat že p. doktor se občas chová neprofesionálně. Neexistuje aby jakýmkoliv způsobem komentoval nebo měl sexuální narážky ke svým pacientkám . To že je dobrý lékař ho neopravňuje k ničemu takovému. Je samozřejmě možné, že některým pacientkám to lichotí, nebo nemají s tím problém, ale řekněme si narovinu. Některé ženské jsou ochotny dělat mnohem větší chlívárny a doma se tvářit před svým mužem jako hodné kravky. Uroveň, myslím ta profesionální je takovýmto chování lékaře značně ponížena a balancuje na hranici se zákonem. Toť vše ......

Dr.Komár je lepší doktor než jeho dcera, bere kožní problémy v širším kontextu, a je možno s ním vše probrat mnohem šířeji, než by si člověk myslel. Kožní problémy souvisejí s činností plic a tlustého střeva, tam je taky nutno zaměřit pozornost, zbavit se candidy, plísní a usazenin, které se ze střeva dostávají do krve, a zhoršují a zkreslují výsledky krevních testů, dále pak podpořit činnost jater, zvláště pak na jaře, a dbát na stravu plnou čerstvé zeleniny, ovoce, a vlákniny, vyvarovat se uzenin a chemikálií v sýrech, a respektovat svá dietní omezení. To každý exematik a alergik nepochybně má. O tomhle se ale s paní doktorkou moc bavit nedá, ona má jiné zaměření. Potlačovat kortikoidními externy projevy exému a vypalovat bradavice, až je jich 10 x tolik než dřív. Tudy léčba nevede.
Je ale pravda, že pan doktor má vtipné či méně vtipné komentáře když se pacientky mají svléknout, taky jsem to slyšel, mimoděk v čekárně, od mladých holek.

Pan doktor je velmi seriozní člověk a vždy si dá dost času vysvětlit onemocnění. Člověk, obzvláště nebojí-li se zeptat neodchází s pocitem, že vlastně neví co mu je.
A vážené dámy, slečny, ženy co se svléct stydíte. Nevím s čím jste za ním šly. Ale snad si nemyslíte, že znaménka vyšetří skrz oblečení, či snad když máte někde vyrážky, alergické reakce a pod. že se nepotřebuje ujistit zda to není i jide. Promiňte, jste trapné.

Dobrý večer dámy, chtěla bych mít vaše starosti.Jako doktor je bezvadný a taky se svlíkáním před ním nemám rozhodně žádný problém.Vždy si dobře popovídáme a hlavně rozumí tomu co dělá :-)

Pan doktor je skvělý, vážím si ho pro jeho odbornost a zkušenost. Když nějaký ten vtípek k vyšetření přidá, celkem se i pobavím a můj problém je pak o trošku menší. Žádný suchar, prostě člověk jak má být. Důvěřuji mu.

Milé ženy, opět se hlásím ke slovu, neboť jsem v nedávné době konečně navštívila pana doktora a musím všem upřímně a s politováním sdělit, že pan doktor si skutěčně nevynucuje svlékání pacientek do spodního prádla, pokud však některé z Vás neměly ekzém po celém tělě, viďte? Dle mého názoru a vlastní zkušenosti je pan doktor svým jednáním vcelku roztomilý a hodný, jak se zde zmiňuje jedna z účastnic této diskuze. Setkání s ním bylo vskutku zajímavé. Navštívila jsem ho za účelem vyléčení pupínků, na mém břiše. Pan doktor mě požádal ať si vyhrnu tričko, chvíli zkoumal pupínky, poté jsem si měla pouze rozepnout kalhoty, že se prý podívá, jestli to není také v oblasti podbříšku a níže.hm...hned jsem si povyhrnula kalhotky směrem dolů, pan doktor zíral a pak z něj vypadlo "To mi říkejte, že vám na přirození rostou tak krátké chloupky?" a tahle otázka mě dost pobavila. Můj ostříhaný Venušin pahorek jednoznačně odpoutal jeho pozornost od původního záměru návštěvy a můj úsměv málem předčíl snahu nenápadně si kalhotky stáhnout zpátky nahoru, ale povedlo se, ovšem pan doktor mi je stějně prstem stáhl zase dolů, ale jen na chvíličku. Jak se mi snažil chlapec alespoň nad podprsenku stáhnout tričko. Pan doktor je opravdu důkladný.Po prohlídce jsem se zcela zahalila a usedla na židli. Krátce jsme si vyměnili pár informací, při tom na mě chvílemi koukal, nejsem hloupě domýšlivá, ale jakoby mě očima svlékal a pak jen řekl "Jak tak na Vás koukám, vy byste byla docela šikovná i na jiné věci, nejen na střihání. No sranda s doktorem. Nemohu proti němu zatím nic namítat. Je dobrým lékařem, jeho léčba je účinná. Jak jsem se již zmínila jeho chování je roztomilé, ovšem, většina žen se mnou zajisté nebude souhlasit. Opomenu-li jeho vzdělání, je také jenom můžem a muži jak víme na ženy rádi koukají. Souhlasím, ženské tělo je jedno velké tajemství, přitahuje, svádí a ohromuje. Tohoto lékaře rozhodně doporučuji. Derylla

Vážené dámy, jež se zmiňujete o negativní zkušenosti s panem doktorem z důvodu vynuceného svlékání se do spodního prádla. Povolání lékaře je mnohými chápáno jako poslání a společnost předpokládá, že lékař bude mít vysoké morální hodnoty. Posuzuje přísněji jeho charakter i jeho chování nejen v práci ale i v soukromém životě. Zapomíná se však, že lékař je také jenom člověk! Měla by být respektována důstojnost pacienta, to ano, avšak domnívám se, že zde uvedená negativní hodnocení přespříliš podléhají přežitým společenským konvencím a přitom se neustále hovoří o tom, v jak moderní době to žijeme. Milé ženy, svěřujete se snad v naději, že odradite ostatní potencionální pacientky něžného pohlaví? Mě osobně jste tedy neodradily ani nevyděsily. Mám velmi zajímavou zkušenost s jiným lékařem, k němuž docházím cirka rok a upřímně, fascinují mě jeho časté lichotky, oblíbená sexuální tématika i tzv. oplzlé řeči z čehož vyplývá, že si na nic nehraje. Zprvu jsem si pomyslela, "pane doktore co mi to tady vykládáte", po chvíli jsem však usoudila, že již není potřeba se hanbit ani pohoršovat či podléhat konzervatizmu, vždyť přeci jde o zcela přirozenou součást člověka a vězte, velice ráda tohoto lékaře navštěvuji! Nejpodstatnějším smyslem přeci je, aby lidé pocítili napojení na svou přirozenost a oponovali společnosti, která jim přikazuje a říká co je vhodné, nevhodné, co musíš, měl bys. Buďme sami sebou! Těším se tedy rovněž na pana doktora Komára, s nimž jsem doposud neměla tu čest, věřím však, že toto setkání má naději být obdobně zajímavé s cílem vyřešit můj přetrvávající kožní problém. Derylla

Tak odporného lékaře jsem ještě nezažila. Zkušenosti s tím, jak nutí zejména mladší pacientky se svlékat, má spousta žen. A k tomu vede ještě nechutné oplzlé řeči. Hnus, nechápu, jak může ordinovat.